فوری/ تهران به دلیل آلودگی دوباره تعطیل شد

فوری/ تهران به دلیل آلودگی دوباره تعطیل شد
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن

محسن منصوری استاندار تهران گفت: کمیته اضطرار آلودگی هوا لحظاتی قبل تشکیل جلسه داد و با توجه به شرایط بسیار ناسالم برای تمامی گروه‌های سنی، کلیه مقاطع مدارس، ادارات و دانشگاه‌های استان تهران در روز چهارشنبه ۴ خرداد تعطیل خواهند بود.

بانک‌ها و بورس فردا تعطیل می‌شوند؟

منصوری در پاسخ به پرسش تعطیلی بانک‌ها در استان تهران، گفت: تعطیلی بانک‌ها به دلیل خدمات‌رسان بودن آنها منطقی نیست اما پیشنهاد می‌شود که حضور کارمندان و پرسنل در بانک‌ها کاهش یابد و مدیران به این موضوع نیز توجه داشته باشند. به تبع، بورس تهران نیز فردا تعطیل نخواهد بود.

ساعت کاری بانک‌ها در ۴ خرداد اعلام شد

جمشیدی، دبیر کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی درباره ساعت کاری بانک‌های خصوصی گفت: بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی فردا از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۲ پذیرش مراجعه کننده خواهند داشت.
قمری وفا مدیر روابط عمومی بانک مرکزی در مورد ساعت کاری بانک‌های دولتی افزود: ساعت کاری بانک‌های دولتی، فردا تا ساعت ۱۲ خواهد بود.
بانک مرکزی نیز فردا تا ساعت ۱۴ فعالیت خواهد کرد.

استان البرز نیز تعطیل شد

وی درباره تعطیلی استان البرز افزود: در استان البرز نیز شرایط مشابه استان تهران است و فردا چهارشنبه ادارات، مدارس و دانشگاه‌های این استان نیز تعطیل هستند.

دلیل تاخیر در اعلام تعطیلی چیست؟

وی درباره تأخیر در اعلام زمان تعطیلی‌ها گفت: اصل بر توجه به سلامتی مردم است، این که بعضا مردم در پی این تأخیرها دچار مشکلاتی شده اند باید از آنها عذرخواهی کنیم.

امتحانات نهایی دانش‌آموزان برگزار می‌شود

استاندار تهران گفت: امتحانات نهایی دانش آموزان برگزار خواهد شد و امتحانات داخلی برگزار نمی‌شود.

فردا طرح ترافیک در تهران اجرا می‌شود

عبدالمطهر محمدخانی، سخنگوی شهرداری تهران گفت: تعطیلی تهران به دلیل آلودگی هوا است و طرح ترافیک هم ابزاری برای کنترل آلودگی هوا به شمار می‌رود و بر همین اساس لغو نخواهد شد. آن دسته از شهروندانی که طرح ترافیک فردای خود را رزرو کرده‌اند اما از آن استفاده نخواهند کرد می‌توانند با ورود به سامانه طرح رزرو شده را لغو کنند.

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر