مدارس تهران تعطیل شد

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن

به گفته عابد ملکی، معاون استاندار تهران، با تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا،فردا مدارس استان تهران تعطیل خواهد بود.

فردا مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات استان‌های خوزستان، ایلام، کردستان، زنجان، مرکزی و کرمانشاه به‌دلیل افزایش گردوخاک تعطیل است.

سه‌شنبه مدارس استان‌های تهران، البرز، همدان، قم و لرستان هم تعطیل است.

ادارات و دانشگاه‌های تهران تعطیل نیستند

پیش از این گفته شد درباره تعطیلی دانشگاه‌ها و ادارات تهران در ساعات پایانی امشب تصمیم‌گیری می‌شود. اما دقایقی پیش استاندار تهران اعلام کرد که ادارات و دانشگاه‌های استان تهران تعطیل نیستند.

گردوخاک فردا هم مهمان نوار غربی کشور است

نقشینه، کارشناس هواشناسی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان: ️فردا هم در کشور عراق شاهد افزایش توده‌های گردوخاک و ریزگردها هستیم که این شرایط زمینه ساز نفوذ گرد و خاک به کشور و کاهش دید افقی در مناطق غربی و جنوب غربی کشور می‌شود.️ امشب در تهران شاهد افزایش حجم گرد وخاک و ریزش ریزگرد‌ها هستیم. فردا دمای هوا در پایتخت افزایش می یابد.

شاخص آلودگی هوای تهران در ساعات گذشته در مسیر افزایشی قرار گرفته و در حال حاضر در مرز محدوده نارنجی و زرد قرار دارد.

مدارس و ادارات خوزستان برای سه‌شنبه تعطیل شد

مدیر کل حفاظت محیط زیست خوزستان: به علت گرد و خاک شدید کلیه مقاطع تحصیلی و ادارات فردا سه شنبه سوم خرداد ۱۴۰۱ تعطیل است. این تصمیم توسط کارگروه اضطراری آلودگی هوا و به علت وقوع گرد و خاک شدید اتخاذ شده است.

این تعطیلی شامل مراکزامدادی، درمانی، بهداشتی، اورژانس ۱۱۵، خدمات شهری شهرداری‌ها، بخش‌های عملیاتی و دارای نوبت کاری، بیمارستان‌ها وآتش نشانی‌ها نمی‌شود و فعالیت آنها برقرار است.

تعطیلی ادارات، دانشگاه‌ها و مدارس زنجان در اثر آلودگی هوا

مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان: ️روز سه شنبه ۳ خرداد ماه همه مراکز آموزشی (دانشگاه‌ها، فنی و حرفه‌ای، مراکز علمی) تعطیل و امتحانات به روز دیگر موکول می‌شود. فعالیت‌های آموزشی در همه مدارس استان در نوبت‌های صبح و بعد از ظهر در همه مقاطع تحصیلی، تعطیل است و امتحانات داخلی همه دوره‌ها و همچنین هماهنگ پایه ششم لغو و تاریخ برگزاری آن متعاقباً توسط مدیران مدارس به دانش‌آموزان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

️به استناد دستورالعمل شرایط اضطراری آلودگی هوا، فعالیت ادارات و دستگاه‌های دولتی به استثنای دستگاه‌های امدادی، بهداشتی و درمانی، بانک‌ها و خدمات اضطراری، مراکز نظامی و انتظامی در روز سه‌شنبه سوم خرداد تعطیل خواهد بود./ایسنا

تعطیلی همه ادارات و مدارس استان مرکزی در روز سه شنبه

کمیته اضطرار آلودگی هوای استان مرکزی:با توجه به پیش بینی‌ هواشناسی استان مرکزی در مورد آلودگی هوا، همه مدارس استان در تمامی مقاطع، دانشگاه‌ها، ادارات، بانکها به جز ادارات خدمات رسان فردا سوم خرداد تعطیل اعلام شد.

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر