بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاری بلند مدت کدام هستند ؟ (2022)

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاری بلند مدت کدام هستند ؟ (2022)
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 1 پسندیدن

احتمالا شما خوانندگان عزیز نیز مانند اکثریت مردم بارها نام ارزهای دیجیتال را شنیده‌اید. این روزها که بازار این نوع ارزها داغ است و اکثر مردم نیز برای سرمایه‌گذاری روی پول خود این راه را انتخاب می‌کنند؛ شناخت ارزها و انتخاب بهترین آن‌ها برای سرمایه‌گذاری در بلند مدت مسئله بسیار مهمی است. همانطور که می‌‌دانید تنوع ارزهای دیجیتال بسیار زیاد است بیت‌کوین، اتریوم، فایل کوین و ... تنها چند نمونه کوچک از این دنیای بسیار وسیع هستند. ما در این مقاله قصد داریم به معرفی چند نمونه از بهترین ارز دیجیتال که برای سرمایه‌گذاری در بلند مدت مناسب هستند بپردازیم. پس با ادامه مقاله همراه باشید زیرا در ادامه قرار است اطلاعات بسیار جذابی در اختیارتان قرار بگیرد.

آیا ذخیره یا به اصطلاح هولد بهترین ارز دیجیتال، روش مناسبی برای سرمایه‌گذاری در این بازار است؟

برای شناسایی بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاری در بلند مدت، در ابتدا باید با واژه هولد ارزهای دیجیتال آشنا شوید. هولد ارزهای دیجیتال به معنی نگهداشتن ارز مورد نظر برای زمان طولانی بین 3 تا 5 سال است. در واقع این واژه نشان‌دهنده یک روش سرمایه‌گذاری عالی است که این روزها نیز بسیار متداول است.

جالب است بدانید این روش سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال تنها چند سال است که مورد توجه افراد قرار گرفته است. تا قبل از سال 2009 بسیاری از افراد این کار را درست نمی‌دانستند تا زمانی که قیمت بیت کوین به یکباره افزایش یافت و افرادی که از قبل بیت کوین زیادی ذخیره کرده بودند یک شبه میلیونر شدند! با این اتفاق بسیاری از افراد با روش هولد ارز دیجیتال اشنا شدند و تصمیم گرفتند از ان برای افزایش سرمایه خود استفاده کنند. البته روش سرمایه‌گذاری بلند مدت به صبوری زیادی نیاز دارد. در این روش تا چندین سال اول نباید انتظار هیچ سودی را داشته باشید. در صورتی که نتوانید این شرایط را بپذیرید از روش هولد ارزهای دیجیتال نتیجه خوبی دریافت نمی‌کنید.

مزیت سرمایه‌ گذاری بلند مدت ارزهای دیجیتال

حوشبختانه این روش سرمایه‌گذاری مزیت‌های بسیار عالی دارد. از این رو به سادگی می‌توان انجام آن را به هر فردی پیشنهاد داد. مهم‌ترین مزیت سرمایه‌گذاری بلند مدت ارزهای دیجیتال شامل موارد زیر است.

  • این روش نسبت به سایر شیوه‌ها به تلاش و تسلط کمتری نیاز دارد.
  • نسبت به سایر روش‌ها سرمایه‌‌گذاری در رمز ارزها، کم ریسک‌تر است.
  • احتمال موفقیت و کسب سودهای بالا در این روش بسیار زیاد است.
  • نکته بسیار مهم این است که هولد یا نگهداری طولانی مدت ارزهای دیجیتال در شرایط تورم فعلی ایران نیز یک شیوه برای رهایی و نجات از مشکلات مالی زیاد محسوب می‌شود.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاری در بلند مدت کدام است؟

Loading...

در ادامه به معرفی چند ارز دیجیتال مناسب برای سرمایه‌گذاری در بلند مدت می‌پردازیم. و یا برای اینکه با بهترین ارز های دیجیتال ارزان قیمت برای سرمایه گذاری آشنا شوید میتوانید مقاله ای در این باره که در بیتمینو قرار داده شده است را مطالعه نمایید

ارز دیجیتال اتریوم

در چند وقت گذشته ارزش اتریوم رو به روز کاهش پیدا کرده است. این موضوع موجب شده کارشناسان اقتصادی به این نتیجه برسند که این نوع ارز دیجیتال آینده صعودی در پیش دارد. طبق گزارشات اتریوم می‌تواند انتخاب مناسبی برای سرمایه‌گذاری در بلند مدت باشد.

ارز دیجیتال کاردانو

cardano یکی از ارزهای دیجیتالی است که از نظر ارزشی شرایط بسیار مطلوبی دارد. از آنجایی که کاردانو در طی نوسانات مختلف بازار، نوسان کمی را تجربه کرده است کارشناسان آن را یکی از بهترین و مناسب‌ترین ارزها برای سرمایه‌گذاری طولانی مدت می‌دانند.

ارز دیجیتال بیت کوین

اگر قرار باشد تنها از یک ارز بسیار قدرتمند در بازار رمز ارزها نام ببریم آن ارز، بیت کوین خواهد بود. حقیقت این است که بیت کوین قدرتمندترین و معتبرترین ارز دیجیتالی است که تغییر و نوسانات مختلف آن، بر دیگر ارزها نیز تاثیر می‌گذارد. بیت کوین تنها رمز ارزی است که خرید و فروش آن همیشه در اولویت افراد بوده است. جالب است بدانید سال پیش در شرایطی که بعضی از دولت‌ها تصمیم به مسدود کردن تمام صرافی‌های ارز دیجیتال در کشورشان گرفتند، هنوز هم خرید و فروش بیت کوین ادامه داشت و هیچ‌کس نتوانست خرید این ارز را متوقف کند! تمامی این موضوعات باعث شده بیت کوین به قدرتمندترین ارز دییجیتالی تبدیل شود که برای سرمایه‌گذاری بلند یا کوتاه‌مدت کاملا مناسب است. برای مشاهده قیمت بیت کوین نیز میتوانید از سایت بیتمینو اقدام نمایید.

برای مشاهده قیمت بیت کوین میتوانید روی لینک روبرو کلیک نمایید : (https://bitmino.com/coins/bitcoin/)

ارز دیجیتال بیت کوین کش

در ابتدا این ارز جزو همان رمز ارز بیت کوین بود. اما بعدها از پروتکل اصلی این ارز جدا و به یک ارز دیجیتال مستقل تبدیل شد. بیت کوین کش سرعت و قیمت بیشتری نسبت به بیت کوین دارد. این موضوع باعث شده تا کارشناسان آن را به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاری طولانی مدت بشناسند. حتی بسیاری از افراد فکر می‌کنند در سال‌های آینده ارزش این نوع ارز از بیت کوین نیز بیشتر خواهد شد.

ارزان‌ ترین ارز دیجیتال که برای سرمایه‌گذاری بلند مدت مناسب باشد کدام است؟

رمز ارز شیبا ارزان‌ترین انتخاب برای سرمایه‌گذارری بلند مدت است. اکثریت مردم با هر شرایط مالی توان خرید این ارز دیجیتال را دارند و می‌توانند به سوددهی و افزایش ارزش آن در بازر جهانی امیداور باشند. با وجود اینکه این نوع ارز طبق نظر کارشنایسان جای پیشرفت زیادی دارد اما از طرف دیگر، نوسانت زیادی را نیز تجربه می‌کند. به همین دلیل بهتر است قبل از خرید رمز ارز شیبا از خرید خود مطمئن شوید و خود را برای نوسانات زیاد این نوع ارز دیجیتال آماده کنید.

با ثبات‌ ترین ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاری بلند مدت کدام است؟

با ثبات‌ترین ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاری بلند مدت تتر است. لقب این رمز ارز، دلار دیجیتال است و در اکثر مواقع ارزشی ثابت دارد. اگر شما فردی هستید که تحمل نوسانات بازار را ندارید و نگران از دست رفتن پول خود هستید، می‌توانید تتر را خریداری کنید. این رمز ارز کارمزد کمی دارد و بهترین انتخاب برای انتقالات بین‌المللی است.

نکات مهمی که باید در مورد سرمایه‌گذاری بلند مدت در ارزهای دیجیتال بدانید

با وجود اینکه هولد ارز دیجیتال روشی کم ریسک‌تر از روش‌های دیگر سرمایه‌گذاری است اما این موضوع به این معنی نیست که شما انجام این کار به هیچ دانش و آگاهی در این زمینه نیاز ندارید. به طور کلی خرید ارزهای دیجیتال باید با استراتژی و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شود. اگر هیچ دانش در این زمینه ندارید به هیچ عنوان وارد بازار رمز ارزها نشوید زیرا به صورت قطع ضرر خواهید کرد.

نکته بعدی این است این روش بلند مدت است. همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم برای نتیجه دیدن از این روش به صبوری نیاز دارید و حداقل باید 3 تا 5 سال صبر کنید تا نتیجه دلخواه‌تان را دریافت کنید.

در نهایت انتخاب با شما است!

زمانی که به بازار پر سود و زیان رمز ارزها وارد می‌شوید باید با خیلی از موضوعات کنار بیایید. از قبل آگاهی‌های لازم در این زمینه را دریافت کنید تا بعد از هر نوسانی دچار ترس و استرس نشوید. با وجود اینکه این بازار برای بسیاری از افراد بسیار سودآور بوده است اما عده زیادی نیز ضررهای جبران‌ناپذیری داشته‌اند. پس قبل از هرچیزی شرایط خود را سنجیده و اقدام کنید. ما به شما تضمین می‌دهیم در صورت صبوری و دانش کافی در این زمینه می‌توانید با خرید بهترین ارز دیجیتال سودهای مناسبی دریافت کنید.

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر