وام ۸ میلیونی سفرهای زیارتی به کجا رسید؟

وام ۸ میلیونی سفرهای زیارتی به کجا رسید؟
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
معاون امور عتبات عالیات و امور مجلس سازمان حج و زیارت با اعلام پیگیری تسهیلات قرض‌الحسنه ۸ میلیون تومانی برای زائران عتبات عالیات، گفت: برای رفع دغدغه‌های متقاضیان سفر عتبات عالیات، تقاضا داریم که پروازها با نرخ مصوب در اختیار شرکت‌های زیارتی قرار گیرد.

معاون امور عتبات عالیات و امور مجلس سازمان حج و زیارت در دیدار با معاون اجرایی رییس‌جمهور و نایب رییس مجلس برای تسهیل سفر ایرانی‌ها به عتبات عراق، پرداخت وام قرض‌الحسنه هشت میلیون تومانی و همچنین کاهش نرخ بلیت پروازها مطابق با نظر رئیس‌جمهور را پیگیری کرد.

صحبت‌الله رحمانی در دیدارهایی با سید صولت مرتضوی، معاون اجرایی رییس‌جمهور و علی نیکزاد، نایب رییس مجلس شورای اسلامی دیدار و درباره تسهیل و تسریع امور زائران عتبات عالیات رایزنی کرد.

او با ارائه گزارشی درباره اعزام زائران ایرانی به عتبات عالیات، موضوع نامه سید صادق حسینی، رییس سازمان حج و زیارت درباره تسهیلات قرض‌الحسنه ۸ میلیون تومانی برای زائران عتبات عالیات را پیگیری کرد.

پروازها با نرخ مصوب در اختیار شرکت‌های زیارتی قرار گیرد

معاون امور عتبات عالیات سازمان حج و زیارت همچنین با اشاره به مصوبه شورای عالی حج و زیارت و نظر رییس‌جمهور مبنی بر زیارت آسان و ارزان، موضوعات مربوط به پروازهای عتبات را که بیشترین هزینه سفر زائران در بردارد، مورد توجه قرار داد و گفت: بنابر اهتمام رییس‌جمهور و رییس سازمان حج و زیارت درباره رفع دغدغه‌های متقاضیان سفر عتبات عالیات، تقاضا داریم که پروازها با نرخ مصوب در اختیار شرکت‌های زیارتی قرار گیرد.

هزینه سفر عتبات عالیات از جمله موضوعاتی است که سازمان حج و زیارت از سال گذشته رایزنی‌هایی را در ایران و عراق برای کاهش آن آغاز کرده، اما همچنان بی‌نتیجه مانده است.

منبع: روابط عمومی سازمان حج و زیارت

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر