ده سهم با بیشترین صف خرید بورس امروز ۲۵ آبان ۱۴۰۰

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
در معاملات بورس امروز که شاهد روند ضعیفی در اکثریت سهام هستیم، برخی از سهم‌ها با قدرت نسبتا خوبی به صف خرید رسیده‌اند و در سقف قیمتی روزانه معامله می‌شوند.

هرچند صف خریدهای موجود به سنگینی روزهای خوب بورس نیستند اما به هرحال در شرایط کنونی دلگرمی خوبی برای سهامداران خود به حساب می‌آیند.

بیش‌ترین صف خرید بورس امروز

شفن: پتروشیمی فن آوران چند روزیست که در صدر لیست بیشترین صف‌های خرید بازار است و امروز نیز صف خریدی بالغ بر ۸۱ میلیارد تومان دارد. شفن پس از ثبت افزایش سرمایه ۴۱۱۰ درصدی در حال بازگشایی با ۱۰۰+ درصد بود که مورد قبول ناظر قرار نگرفت و پس از آن با محدودیت دامنه نوسان بازگشایی شد که همین عامل سهم را در صف خرید قفل کرده و کسانی که قصد خرید سهم را دارند باید در صف سنگینی انتظار بکشند.

سمگا: گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی طی ۹ روز کاری گذشته معاملات مثبتی را دنبال کرد و امروز نیز توانست با سرعت خوبی به صف خرید برسد. سمگا در این لیست جایگاه دوم را با صفی به ارزش ۶۳ میلیارد تومان به خود اختصاص داده است.

پاکشو: گروه صنعتی پاکشو نیز امروز پس از انتشار افشای اطلاعات گروه ب که در رابطه با پذیرش سهام شرکت پدید جم در بازار فرابورس که جزو شرکت‌های زیرمجموعه پاکشو به حساب می‌آید، با تقاضای خوبی همراه شده و درحال‌حاضر ارزش صف خرید آن به ۴۰ میلیارد تومان می‌رسد.

انرژی۳: بورس انرژی نیز به عنوان یکی از سهام گروه فراکاب که همواره روند معاملاتی جالب توجهی داشته‌اند، از برترین صف‌های خرید امروز است که از صف فروش با سرعت بالایی به صف خرید رسید. چند وقتی است که این سهم مورد توجه بازار قرار گرفته و معاملات خوبی را دنبال می‌کند.

آپ: آسان پرداخت پرشین نیز در رتبه پنجم این لیست قرار می‌گیرد و ارزش صف آن نزدیک به ۴۳ میلیارد تومان است. دلیل و خبر خاصی برای صف خرید این سهم مخابره نشده و وضعیت تکنیکالی آن می‌تواند باعث افزایش تقاضا شده باشد.

غنوش: شرکت نوش مازندران نیز پس از ثبت افزایش سرمایه ۱۸۶ درصدی از محل سود انباشته، دو روزی است که معاملات خود را با صف خرید دنبال می‌کند. ارزش صف خرید غنوش در این لحظات ۲۸ میلیارد تومان است.

خاذین: شرکت سایپا آذین نیز از زمان خبر افزایش نرخ محصولات ایرانخودرو و سایپا، معاملات مثبتی را دنبال می‌کند و به جز یک روز، در باقی روزها در محدوده‌های بالای دامنه نوسان خود معامله می‌شود. این شرکت در لیست برترین صف‌های خرید امروز در رتبه هفتم قرار می‌گیرد.

خمحور: شرکت تولید محور خودرو نیز شرایطی مشابه خاذین دارد و طی دو هفته گذشته معاملات خوبی را پشت سر گذاشته است. این سهم نیز پس از خاذین در رتبه هشتم قرار دارد.

کوثر: بیمه کوثر نیز جز سهامی است که صف خرید آن در بازار جلب توجه می‌کند. بیمه کوثر نیز پس از ثبت افزایش سرمایه ۱۶۰ درصدی از محل سود انباشته و سایر اندوخته‌ها، با افزایش تقاضا مواجه شد و پس از بازگشایی با صف خرید خوبی همراه است.

پردیس: شرکت سرمایه‌گذاری پردیس نیز از دیگر سهامی است که بعد از ثبت افزایش سرمایه با اقبال فعالان بازار همراه شده است و در لیست امروز در رده دهم قرار می‌گیرد. این شرکت یک افزایش سرمایه ۱۴۰ درصدی از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی را انجام داده است.

اخبار مرتبط
پربازدیدهای اخیر
تازه‌ترین‌ها
پیشنهاد سردبیر