زیرپوست کدال؛ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

در مجمع جم‌پیلن چه گذشت؟

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 2 پسندیدن

بورسان: در برنامه «زنگ پایان» بورسان، سروش بهرامی به مهم‌ترین اطلاعیه‌های‎ منتشرشده در کدال پرداخت. جم پیلن، شکبیر، دلر و کگل نمادهایی بودند که موردتوجه قرار گرفتند.در پایان به صورت تکنیکال نمودار نمادهای فولاد و دلر مورد بررسی قرار گرفت.

جم پیلن: پروپیلن جم، روز دوشنبه مجمع عمومی سالیانه خود را برگزار کرد. این شرکت در سال ۹۹ به ازای هر سهمش ۱۰۶۳ تومان سود شناسایی کرده است که نسبت به سال ۹۸ رشد ۹۳ درصدی داشته است. افزایش تولید به ۲۴۶هزار تن در سال ۱۴۰۰ و ورود به بازار بورس استانبول طی سال‌های آتی از اهداف پیش روی شرکت است.

شکبیر: پتروشیمی امیرکبیر، نیز صورت‌های مالی ۱۲ ماهه خود را منتشر کرده است. شرکت در سال ۹۹ به ازای هر سهم ۱۰۹۵ تومان سود شناسایی کرده است که نسبت به سال ۹۸ رشد ۱۰۴۱ درصدی را تجربه می‌کند.

شکبیر در ۶ ماهه ۲۶۵ تومان و در ۹ ماهه ۷۶۶ تومان سود به ازای هر سهم محقق کرده بود.

دلر: داروسازی اکسیر، موفق شده است در سال ۹۹ به ازای هر سهم با سرمایه جدید شرکت ۳۴۰ تومان سود شناسایی کند که اگر آن را با سرمایه قدیم تعدیل کنیم، عدد ۸۵۰ تومان به ازای هر سهم به‌دست می‌آید که نسبت به سال ۹۸ رشد ۳۷ درصدی داشته است.

درآمدهای عملیاتی و هزینه‌های عملیاتی شرکت هرکدام ۳۳ درصد رشد داشته‌اند.

کگل: معدنی و صنعتی گل گهر، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر یکی از شرکت‌های زیرمجموعه خود را منتشر کرده است. این شرکت در سال ۹۹ به ازای هر سهم با سرمیاه قدیم ۲۰۳ تومان سود محقق کرده است که نسبت به سال ۹۸ رشد ۴۵۴ درصدی داشته است.

شرکت در سال ۹۹ موفق به شناسایی ۵۰۶۶ میلیارد تومان سود خالص شده است و این در حالیست که در سال قبل این عدد کمتر از ۱۰۰۰ میلیارد تومان بوده است.

تکنیکال

فولاد: فولاد مبارکه اصفهان، در نمای بلند مدت خود داری کانال معتبری است که تعداد برخوردهای آن به کف، سقف و خط میانی کانال بسیار زیاد است.

در نمای کوتاه مدت این سهم در کانالی نزولی نوسان می‌کند که هم‌اکنون به سقف این کانال بسیار نزدیک شده است و اگر بتواند سقف را به سمت بالا بشکند، می‌تواند در مرحله اول تا قیمت ۱۴۵۰ و سپس ۱۶۵۰ تومان صعود کند.

Loading...
نمودار نماد فولاد

Loading...
نمودار نماد فولاد

دلر: داروسازی اکسیر، در نمای بلندمدتی خود خط روند معتبری دارد که در طولانی مدت به آن واکنش مثبت داده است.

در نمای کوتاه مدت این سهم در کانالی نزولی در حال نوسان است که در محدوده مشخص شده حمایت بسیار مهمی دارد. سهم در قیمت ۳۰۰۰ تومان تراکم حمایت‌های استاتیک، کف کانال نزولی و نسبت ۵۰ درصد فیبوناچی را داراست که می‌تواند نقطه برگشت بسیار مهمی باشد.

Loading...
نمودار نماد دلر

Loading...
نمودار نماد دلر

مشاهده برنامه کامل
اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر