شمارش معکوس

فروشندگان بورس در دام افتادند؟

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 42 پسندیدن
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
Playback Rate
1.00x

بازارسرمایه روز گذشته با فشار فروش بالا و با ثبت سومین رکورد خالص خروج پول اشخاص حقیقی به میزان ۳ هزار میلیارد تومان همراه بود.
البته روز گذشته در نیم ساعت آخر بازار با خبر لغو عرضه اولیه شرکت اپال کانی پارس تلاش‌هایی در جهت جمع‌آوری برخی صف‌های فروش شکل گرفت.
امروز بیست و ششم آذر نشست کمیسیون مشترک برجام در وین انجام می‌شود.
بازارهای جهانی متعادل مثبت به کار خود ادامه می‌دهند. این در حالی است که فلز مس بیش از ۷ هزار و ۸۰۰ دلار نفت بالای ۵۰ دلار و فلز روی هم بیش از ۲ هزار و ۸۳۰ دلار در بازارهای جهانی در حال معامله حمله هستند.
آقای فردین آقابزرگی کارشناس ارشد بازار سرمایه هیجانات در بازار را علتش را ورود افراد حقیقی در بازار دانسته ولیکن چشم انداز آتی بازار را بسیار مثبت ارزیابی کردند. ایشان دلیل مثبت بودن بازار را نیز فرایند تورمی در سال آینده و کسری بودجه ای که در دولت دارد، عنوان می‌کنند و همچنین بیان کردند که سرمایه‌گذاران می بایست به نمودار ها نیز توجه ویژه داشته باشند
آقای سجاد دولت دوست از منظر تکنیکال به بازار سرمایه نگاه کردند. به نظر می‌رسد که روند کوتاه‌مدت بازار صعودی ولیکن روند بلندمدت نزولی ارزیابی کردند و پایین بازار را ۱۰ درصد دیگه دانسته این در حالی است که بالای کوتاه‌مدت بازار ۳۰ تا ۴۰ درصد است. تا زمانی که شاخص یک میلیون و ۵۵۰ هزار را نتواند رد کند نمی توانیم با اطمینان بگوییم کهشاخص از کانال نزولی بلندمدت خارج شده است.
در ادامه، ارزش معاملات همچنان بالای چهار هزار میلیارد تومان بود و بسیاری از صف‌های فروش جمع آوری شده بود و نمادها متعادل مثبت معامله می کردند.

ویدئوهای مرتبط
فهرست پخش
شروع برنامه
پیشنهاد سردبیر