زنگ پایان

سرنخ خودرویی ریزش بورس امروز

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 24 پسندیدن
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
Playback Rate
1.00x

در جریان این برنامه زنگ پایان به بررسی مهم‌ترین اتفاقاتی که حول بازار سرمایه به وقوع پیوسته است، پرداخته شد. شاخص کل بورس در پایان بازار امروز در ارتفاع 1.557 میلیون واحدی ایستاد و افت 1.58 درصدی را تجربه کرد. دیگر نماگر بازار سهام که نماینده سهام کوچکتر عملکرد بدتری نسبت به شاخص کل را رقم زد و ریزش 1.98 درصدی را پشت سر گذاشت.

ارزش معاملات خرد سهام و حق تقدم با احتساب معاملات صورت گرفته در صندوق‌های سهامی به 7539 میلیارد تومان رسید. از میان شاهد خروج پول 1292 میلیارد تومان خروج پول توسط کدهای حقیقی صورت گرفت.

در بخش اول این برنامه همراه سینا صفری کارشناس بازار سرمایه، به موضوعاتی اعم از مسائلی که پیرامون عرضه بلوک خودروسازان رخ داده است پرداخت و در این رابطه توضیحاتی را ارائه کرد و گفت که این موضوع تحت چه شرابطی می‌تواند اتفاق خوبی باشد و اثرات مثبتی داشته باشد.

دیگر موضوعی که وی به بیان آن پرداخت، ورود و خروج پول حقیقی به بازار است که توسط برخی از کارشناسان پراهمیت قلمداد می‌شود و گفت که بدون رخ دادن ورود پول حقیقی به بازار سهام هم شاخص کل و کلیت بازار می‌تواند رشد پیدا کند.

در بخش بعدی این برنامه امیرهوشنگ نوائی، گزیده‌ای از گزارشات منتشر شده در سامانه کدال را مورد بررسی قرار داد. از این میان می‌توان به گزارشات خپویش، ساربیل و سخزر اشاره کرد.

ویدئوهای مرتبط
فهرست پخش
مرور بازار امروز
تاثیر فروش بلوک‌های شرکت ایران خودرو و سایپا بر بورس و اقتصاد ایران
سیگنال‌های ورود و خروج پول حقیقی برای بازار سهام
اهمیت هدایت نقدینگی به بازار سرمایه
ویدیو:‌ تاثیر کا.گ.ب بر پوتین و الیگارش‌هایش
گزیده اطلاعات شرکت‌ها در سامانه کدال
پیشنهاد سردبیر