جزئیات آتش سوزی در مجتمع لیدوما میدان صنعت

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: یک مورد حریق در پاساژ لیدوما واقع در شهرک غرب به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد که بالافاصله نیروها به محل حادثه اعزام شدند.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی درباره جزییات این حادثه گفت: یک مورد حریق در پاساژ لیدوما واقع در شهرک غرب به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد.

او ادامه داد: نیروها بلافاصله به محل حادثه اعزام شده‌اند.

به گفته ملکی، اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام می‌شود.

اعزام ۴ آمبولانس به محل آتش سوزی لیدوما

مجتبی خالدی، سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: دقایقی پیش آتش سوزی در پاساژ لیدوما به سامانه ۱۱۵ اعلام شد.

او با اشاره به اینکه قسمت بالای برج همچنان درگیر حریق است، افزود: سریعاً ۴ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه یک اتوبوس آمبولانس به همراه تجهیزات تنفسی در حال اعزام به محل حادثه است، گفت: تجمع مردم در اطراف برج عملیات امداد و نجات را با مشکل مواجه کرده است.

خالدی با اشاره به اینکه افراد در حال خروج خودروهایشان از این مجتمع تجاری هستند، گفت: دود گرفتی در این مجتمع تجاری به قدری بالا است که اگر فردی مشکل تنفسی داشته باشد قطعاً دچار مشکل جدی می‌شود.

او با بیان اینکه تا این لحظه ۵ نفر به آمبولانس‌های اورژانس برای دریافت اکسیژن مراجعه کرده و آنها مشکل تنفسی ناشی از دودگرفتگی دارند، گفت: عوامل امدادی تا طبقه هفتم این برج را بررسی کرده اند و خوشبختانه کسی در داخل ساختمان نبوده است.

به گفته سخنگوی اورژانس عملیات امداد و نجات همچنان ادامه دارد.

Loading...
آتش سوزی در لیدوما

نجات ۳۰ نفر از حادثه آتش سوزی

ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: آتش سوزی از ضلع جنوبی این پاساژ از قسمت نما آغاز شده بود ولی در حال حاضر آتش کامل خاموش شده و حدود ۳۰ نفر ازین حادثه نجات یافتند.

منبع: ایلنا- مهر- ایسنا

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر