بورسان - Bourseon

درخواست بازنشستگان از رئیسی چیست؟

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران از درخواست بازنشستگان برای ورود رئیس‌جمهوری به ادامه اجرای طرح متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان در سال‌های آتی خبر داد و گفت: نگرانی‌ها و دغدغه بازنشستگان در ارتباط با عدم ادامه اجرای طرح وجود دارد.

علی دهقان کیا با اشاره به اینکه حدود ۳ میلیون و ۵۶۰ هزار بازنشسته تأمین اجتماعی در سطح کشور هستند، اظهار کرد: ثبت‌نام از بازنشستگان در ارتباط با دریافت وام قرض‌الحسنه ۷ میلیون تومانی امسال از سوی کانون‌های بازنشستگی در سراسر کشور آغاز شده است.

رئیس کانون بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی تهران با اشاره به برخی نگرانی‌ها و دغدغه بازنشستگان در ارتباط با عدم ادامه اجرای طرح متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان در سال‌های آتی گفت: این نگرانی وجود دارد که در سال آینده سازمان با کمبود اعتبار روبه‌رو باشد و نتواند افزایش مبلغ متناسب‌سازی را اعمال کند و درخواست بازنشستگان این است که رئیس‌جمهوری به این مسئله ورود پیدا کند و امیدواریم این موضوع مورد توجه دولت به‌ویژه رئیس‌جمهوری و وزیر رفاه باشد و شخص رئیس‌جمهوری به این موضوع ورود کند تا این طرح در سال‌های آتی ادامه پیدا کند.

دولت رئیسی کدام یارانه را حذف می‌کند؟

وی گفت: طرح متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی از اواخر سال گذشته و طی دو مرحله اجرا شد و امیدواریم این فرآیند در سال‌های آتی نیز با تأمین اعتبار ادامه پیدا بکند.

دهقان کیا همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا بازنشستگان تأمین اجتماعی معوقه‌ای را در رابطه با حقوق از این سازمان دارند یا خیر گفت: تا به امروز تمام معوقات بابت اجرای طرح متناسب‌سازی و افزایش حقوق بازنشستگان پرداخت شده است و بازنشستگانی هم که به عنوان سایر سطوح در سازمان تأمین اجتماعی هستند نیز تمام معوقات خود را دریافت کردند.

وی ضمن اشاره به شرایط اقتصادی و وضعیت بازنشستگان اظهار امیدواری کرد دولتمردان توجه ویژه‌تری را به وضعیت معیشت بازنشستگان در سطح کشور داشته باشند.

منبع: تسنیم

چگونه درخواست بازنشستگی خود را ثبت کنیم؟

اخبار مرتبط
پربازدیدهای اخیر
تازه‌ترین‌ها
پیشنهاد سردبیر