پاسخ همتی به اظهارات رئیس جمهور درباره رشد اقتصادی

پاسخ همتی به اظهارات رئیس جمهور درباره رشد اقتصادی
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
رئیس اسبق بانک مرکزی در پستی اینستاگرامی به سخنان ابراهیم رئیسی واکنش نشان داد و نوشت: اگر منظور فشار بیشتر به مردم نباشد، می‌شود اثر آن را کم کرد. تحریم رشد اقتصادی کشور را نشانه رفته است

رئیس اسبق بانک مرکزی در پستی در اینستاگرام خود به این پرسش که " با مقاومت می‌شود تحریم را بی‌اثر کرد یا نه؟" پاسخ داد.

عبدالناصر همتی، رئیس اسبق بانک مرکزی، در پستی در اینستاگرام خود نوشت:" با مقاومت می‌شود تحریم را بی اثر کرد یا نه؟ اگر منظور فشار بیشتر به مردم نباشد، می‌شود اثر آن را کم کرد. تحریم رشد اقتصادی کشور را نشانه رفته است. رشد منفی سرمایه گذاری و لذا کاهش رشد بلند مدت اقتصاد، نتیجه نااطمینانی ناشی از تحریم است. با مهار تورم می‌توان نااطمینانی را کاهش داد."

Loading...
پست همتی درباره رشد اقتصادی

گفتنی است، روز گذشته سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در جریان سفر استانی به همدان در جمع مردم کبودرآهنگ، با بیان اینکه دشمن دنبال این است مردم را از هویت انقلاب دور کند، گفت: دشمن می‌داند مردم خطر می‌کنند و این موضوع موجب یأس دشمن و امیدواری نیروهای انقلابی است.

او افزوده، در دنیا جنگ اراده‌ها وجود دارد، ملت ما اراده کرده مسیر شهدا را ادامه دهد و راه را هموار کند و هیچ تحریمی را مانع نداند.

رئیسی با بیان اینکه ما باید با شعار "ما می‌توانیم" امور را پیش ببریم، تصریح کرد: این موضوع معنایش شکست دشمنان انقلاب است به طوریکه مردم رسماً اعلام می‌کنند می توان با مقاومت تحریم را بی اثر کرد بنابراین وظیفه خود می دانیم به خواست مردم ایستادگی مقابل زیاده خواهان و مقابل نظام سلطه را در دستور کار قرار دهیم و از مواضع جمهوری اسلامی عقب نشینی نکنیم.

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر