قیمت دلار و قیمت یورو امروز ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

قیمت دلار و قیمت یورو امروز ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن

قیمت دلار امروز در بازار آزاد ارز ایران امروز افزایش یافت و پس از ورود به کانال ۲۷ هزار تومانی به رقم ۲۷ هزار و ۸۵۰ تومان رسید.
قیمت یورو امروز پس از رشد به رقم ۲۹ هزار و ۴۹۲ تومان رسید.
قیمت پوند انگلیس ۳۵ هزار و ۱۱۸ تومان شد.
همچنین قیمت درهم امارات امروز به ۷ هزار و ۶۱۱ تومان رسید.
قیمت لیر ترکیه امروز یک هزار و ۹۰۰ تومان معامله شد.

عنوان کمترین (تومان) بیشترین (تومان)
دلار ۲۷,۸۵۰ ۲۷,۹۹۰
یورو ۲۹,۴۹۲ ۲۹,۶۵۵
پوند انگلیس ۳۵,۱۱۸ ۳۵,۲۸۰
درهم امارات ۷,۶۱۱ ۷,۶۴۸
لیر ترکیه ۱,۹۰۰ ۱,۹۱۰

قیمت دلار در کانون صرافان

کانون صرافان نیز دلار را ۲۵هزار و ٢٣۵ تومان برای خرید و ۲۵هزار و ۵٣۵ تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است. این کانون روز گذشته، قیمت دلار را ۲۵ هزار و ١۵۵ تومان برای خرید و ۲۵ هزار و ۴٣٩ تومان برای فروش اعلام کرده بود که در معاملات امروز افزایشی در حدود ٨٠ تومان را در قیمت خرید آن را نشان می‌دهد.

یورو در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ٢٩۶ تومان برای خرید و ۲۸هزار و ٧۴٠ تومان برای فروش قیمت خورده است. آخرین روز گذشته یورو در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۴۴٢ تومان برای خرید و ۲۸هزار و ٧۴۶ تومان برای فروش قیمت خورده بود که کاهشی نزدیک به ١۵٠ تومان را در قیمت خرید این اسکناس نشان می‌دهد.

همچنین در صرافی ملی، دلار با قیمت ۲۵ هزار و ۴٣١ تومان برای فروش و ۲۵هزار و ١٧٨ تومان برای خرید معامله می‌شود. روز گذشته دلار در این صرافی ۲۵ هزار و ٢٩٧ تومان برای فروش و ۲۵ هزار و ۴۵ تومان برای خرید قیمت خورده بود که با افزایشی در حدود ١٣٠ تومان روبرو بوده است.

یورو نیز در این صرافی، ۲۸ هزار و ۶۵١ تومان برای فروش و ۲۸ هزار و ٣۶۶ تومان برای خرید قیمت خورده است که نسبت به روز گذشته با قیمت ٢٨ هزار و ۶۴٢ تومان برای فروش و ٢٨ هزار و ٣۵٧ تومان برای فروش اندکی افزایش قیمت به همراه داشته است.

منبع نرخ‌ها: شبکه اطلاع‌رسانی ارز و طلا

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر