معرفی ابزار هشدار بورس سایت ره‌آورد 365 و کاربردهای آن

معرفی ابزار هشدار بورس سایت ره‌آورد 365 و کاربردهای آن
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن

هشدار بورس ابزاری است که به کمک آن می‌توانید هشدارهای شرطی برای پارامترهای مختلفی مانند حجم، قیمت و… را تنظیم کنید. در صورت عملی شدن شرط مورد نظر، این ابزار به کاربر اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

چرا باید از هشدار بورس استفاده کنیم؟

بازار بورس یک بازار بزرگ شامل نمادهای متعددی است که بررسی جداگانه آنها و اتفاقاتی که در هر روز معاملاتی برای هر یک از این نمادها می‌افتد، کار ساده‌ای نیست. به عنوان مثال ممکن است معامله‌گران قصد خرید چند نماد را در قیمت‌های مشخصی داشته باشند. در این صورت بررسی قیمت این نمادها در طول روز معاملاتی و از طریق مطالعه سایت‌های مختلف، کاری زمان‌بر و دشوار است. اینجا است که کارایی ابزار هشدار بورس اهمیت پیدا می‌کند . هشدار بورس این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا با تعیین شروط مورد نظر خود، با صرف زمان کمتر و به راحتی از اجرا شدن شروط مذکور مطلع شوند

ابزار هشدار در سایت رهآورد

سایت ره‌آورد 365 از جمله وب‌سایت‌هایی است که ابزار هشدار بورس و تقویم بورس را در اختیار کاربران خود قرار داده است، شما می‌توانید با خرید اشتراک این سایت، از این امکانات بهره‌مند شوید.

برای استفاده از این ابزار کافی است، گزینه‌ "هشدار" را از طریق منوی ابزارها انتخاب کنید.

با کلیک کردن روی گزینه "هشدار جدید" صفحه زیر برای شما نمایش داده می‌شود.

Loading...

اکنون می‌توانید از طریق بخش شروط، شرط مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در ادامه کاربرد چند مورد از شروط این ابزار را بیان می‌کنیم.

1. شرط "بیشتر شدن(آخرین ) قیمت"

شرط بیشتر شدن آخرین قیمت، این امکان را به شما می‌دهد تا با تعیین یک نماد و قیمت مشخص، در صورتی که در طول روز معاملاتی، قیمت نماد مورد نظر از قیمت تعیین شده، بیشتر شود؛ هشدار دریافت کنید.

به عنوان مثال در تصویر زیر، تنظیمات هشدار بیشتر شدن قیمت نماد "خودرو" از قیمت 2870 ریال را مشاهده می‌کنید.

Loading...

2. شرط " بیشتر شدن مقدار شاخص "

بیشتر شدن مقدار شاخص این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا با تعیین یک شاخص و مقدار مشخص، در صورتی که شاخص مورد نظر از مقدار تعیین شده، بیشتر شد، هشدار دریافت کنید.

در تصویر زیر تنظیمات مربوط به هشدار بیشتر شدن شاخص کل نسبت به مقدار 1556350 واحد را مشاهده می‌کنید.

Loading...

3. شرط " تشکیل مجمع برای شرکت"

شرط تشکیل مجمع برای شرکت، این امکان را به شما می‌دهد تا با انتخاب یک نماد مشخص، در صورت برگزاری مجمع برای شرکت مربوطه، هشدار دریافت کنید.

در تصویر زیر تنظیمات هشدار برگزاری مجمع را برای نماد کچاد مشاهده می‌کنید.

Loading...

نهایتا در صورت اجرا شدن شروط تعیین شده، می‌توانید اطلاعیه مربوط به هشدار را از بخش اعلانات مشاهده کنید. همچنین در صورت داشتن اشتراک پیشرفته، این هشدار به صورت پیامک برای شما ارسال خواهد شد.

Loading...
اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر