جزئیات پیش فروش ایران خودرو در تیر ۱۴۰۱

جزئیات پیش فروش ایران خودرو در تیر ۱۴۰۱
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
طرح پیش فروش عادی و جوانی جمعیت ایران خودرو از ۲۵ تیر آغاز می‌شود و تا سه روز ادامه دارد.

طرح پیش فروش عادی (با موعد تحویل حداکثر ۱۲ ماهه) برخی محصولات شرکت ایران خودرو (با روش قرعه کشی) از روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۴/۲۵ که ساعت آن متعاقبا از طریق سایت فروش ایران خودرو اعلام خواهد شد شروع و به مدت ۷۲ ساعت ادامه خواهد داشت.
در این طرح قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.
نکته ۱: قبل از قرعه کشی، متقاضی هیچگونه وجهی واریز نخواهد نمود.
نکته ۲: به اطلاع مشتریان محترم می‌رساند ثبت نام این بخشنامه همزمان با بخشنامه فروش فوق العاده انجام می‌شود و مشتری می‌تواند فقط در یک بخشنامه و فقط در یک خودروساز ثبت نام نماید.
نکته: با توجه به دستورالعمل‌های صادره توسط پلیس راهور ناجا مبنی بر ثبت و به‌روزرسانی اطلاعات فردی و آدرس مشتریان در سامانه شماره گذاری(سخا)، در صورتیکه مشتری در سامانه مذکور فاقد اطلاعات فردی و سکونتی بوده و یا بیشتر از یک سال از آخرین تاریخ به‌روزرسانی اطلاعات فردی و نشانی محل سکونت گذشته باشد، مشتری محترم باید با مراجعه به سامانه سخا به آدرس sakha.epolice.ir نسبت به به‌روزرسانی و یا ثبت آخرین اطلاعات خود اقدام نموده و پس از تایید توسط اداره پست تصویر نشانی ثبت شده در سامانه سخا را به نمایندگی محل ثبت نام خود تحویل نماید. لازم به ذکر است تا زمانیکه برگه احراز سکونت توسط مشتری به نمایندگی ارائه نگردد و یا اطلاعات مورد نیاز شماره‌گذاری به درستی ارائه نشده باشد، خودرو پلاک نمی‌گردد. همچنین علاوه بر اینکه سود تاخیر در تحویل ناشی از عدم شماره‌گذاری به آنان تعلق نخواهد گرفت، هزینه پارکینگ و نگهداری خودرو از ایشان دریافت خواهد شد.

Loading...
خودروهای ایران خودرو در فروش فوق العاده

در این طرح فروش خودروی پژو پارس سال سفارشی با قیمت مصوب ۲۰۸ میلیون و ۹۵۷ هزار و ۹۰۰ تومان و پژو پارس سال سفارشی با موتور ایکس یو ۷ پی با قیمت مصوب ۱۸۵ میلیون و دو هزار و ۹۰۰ تومان سه ماهه تحویل مشتریان خواهد شد همچنین پژو پارس تویوفایو با قیمت مصوب ۱۷۶ میلیون و ۷۱۰ هزار و ۲۰۰ تومان و پژو ۲۰۷‌ای اتوماتیک ۶سرعته سقف قرمز با قیمت ۳۱۸ میلیون و ۶۰۸ هزار تومان و پژو ۲۰۷‌ای دستی سقف شیشه‌ای با قیمت ۲۳۶ میلیون و ۳۴۴ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد.
در این طرح فروش متقاضیان خرید محصولات ایران خودرو صرفا از طریق سایت فروش اینترنتی این شرکت به آدرس esale.ikco.ir اقدام به ثبت نام می‌کنند و از ثبت نام در سایتهای غیرمعتبر و با آدرس مشابه پرهیز کنند.
در صورت افزایش مبلغ بیمه، مالیات و سایر الزامات قانونی، مشتری متعهد به پرداخت مابه‌التفاوت است.

دومین مرحله پیش فروش ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت

در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در تاریخ ۱۴۰۰/۸/۲۴ از سوی مجلس شورای اسلامی، امکان ثبت نام برای مادرانی که فرزند دوم و مابعد آنها پس از تاریخ قانون مذکور متولد شده‌اند، در برخی محصولات ایران خودرو از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به نشانی sale.iranecar.com فراهم شده است.
در صورتیکه تعداد متقاضیان مشمول در این بخشنامه، بیش از ظرفیت شرایط فروش باشد، اولویت با مادرانی است که طی دو سال قبل خودرویی دریافت نکرده باشند. در هر صورت اگر تعداد متقاضیان بیشتر از ۵۰ درصد خودروها باشد، تخصیص خودرو در قالب قرعه کشی صورت می‌پذیرد و در غیر این صورت، برای تمامی مادران مشمول که شرایط آنها به تایید سازمان‌های ذیربط برسند، امکان واریز وجه میسر خواهد گردید.
همچنین به اطلاع می‌رساند اطلاعات منتخبین در مذکور به سازمان ثبت احوال ارسال می‌شود، تا پس از شناسایی مادران حائز شرایط، امکان واریز وجه برای ایشان میسر گردد.

نکته۱: قبل از قرعه کشی، متقاضی هیچگونه وجهی واریز نخواهد نمود.

نکته۲: به اطلاع متقاضیان محترم میرساند ثبت نام این بخشنامه همزمان با بخشنامه فروش فوق العاده انجام می‌شود و متقاضی می‌تواند فقط در یک بخشنامه و فقط در یک خودروساز ثبت نام نماید. تمام شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه اجرا خواهد شد.

متقاضیان می‌توانند در زمان تعیین شده، از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو نسبت به پیش ثبت نام اولیه (شرکت در قرعه کشی) اقدام کنند.

Loading...
طرح پیش فروش جوانی جمعیت
اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر