زنگ پایان

چشم‌انداز تراز پرداخت‌های ارزی ایران

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 61 پسندیدن
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
Playback Rate
1.00x

شاخص کل بورس و اوراق بهادار امروز اندکی مثبت شد ولی همچنان بخش بزرگی از بازار دچار صف‌های فروش هستند. ارزش معاملات خرد بازار سهام بهتر از روزهای گذشته بود ولیکن همچنان کمتر از ۵ هزار میلیارد تومان قرار دارد. شاهد خالص فروش اشخاص حقوقی در بورس بودیم. صنعت بانک، فلزات اساسی، خودرو و پالایشی و شیمیایی بیشترین ارزش معاملات امروز را به خودشان اختصاص دادند. برخی از سهام بزرگ گروه فلزات و بانک به صف خرید رسیدند. تلاش‌ها در جهت جمع آوری صفوف فروش خودروی و پالایشی ها تا آخر وقت ناکام ماند ولی ارزش صف‌های فروش بالا نبود. در سهام کوچکتر بازار هم صف‌های فروش پابرجا ماند.

ثابت را در نرخ برابری دلار به ریال را در کانال ۲۱ هزار تومان داریم.

نفت برنت در بازارهای جهانی ۷۰ دلار، فلز مس ۱۰۰۴۴ دلار، فلز روی ۲۹۷۸، طلا ۱۷۷۵ و بیت کوین هم 54315 دلار در حال معامله هستند.

از نازنین خالقی کارشناس بازار سرمایه، سوالاتی در مورد این روزهای بازار سرمایه سوال شد. ایشان اعتقاد دارند که بازار سرمایه در بخش نقدشونده بازار ارزنده است و برای سرمایه‌گذاری مناسب می باشد. این که چرا تحلیلگران بازار نتوانستند در ۶ ماه گذشته تحلیل مناسبی از بازار داشته باشند را نیز ایشان پاسخ دادند.

در ادامه سروش بهرامی کارشناس بازار سرمایه در مورد سامانه کدال و اطلاعات آن توضیحاتی ارائه کردند و در پایان گزارش تراز پرداخت های ارزی بانک مرکزی ارائه گردید.

در بورسان بخوانید:

بازدهی بیت‌کوین در مقایسه با سایر رمزارزها

نماد دوج کوین چگونه به وجود آمد؟

حمایت‌ها از بورس باعث تورم می‌شود یا رونق؟

ویدئوهای مرتبط
فهرست پخش
شروع برنامه
پیشنهاد سردبیر