بهانه جدید برای اجرای طرح صیانت

بهانه جدید برای اجرای طرح صیانت
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
عضو کمیسیون مشترک طرح صیانت با اشاره به ماجرای سفر خانواده قالیباف به ترکیه، گفت: مشخص است که فضای مجازی رها شده، به تعبیر مقام معظم رهبری، هیچگونه تعهدی درباره اینکه چه مطالبی منتشر می‌کنند، ندارد که باید این امر پیگیری شود

احمد حسین فلاحی، عضو کمیسیون مشترک طرح صیانت با اشاره به ماجرای سفر خانواده قالیباف به ترکیه، اظهار کرد: مشخص است که فضای مجازی رها شده، به تعبیر مقام معظم رهبری، هیچگونه تعهدی درباره اینکه چه مطالبی منتشر می‌کنند، ندارد که باید این امر پیگیری شود. پلیس فتا هم یک ظرفیتی دارد و هر روز نمی‌تواند برای هر مطلبی اقدام کند. قطعا فضای مجازی نقش اول را داشته است.

مجلس باید روی طرح صیانت مصر باشد

نماینده مردم همدان در مجلس با اشاره به جنجال پیش آمده بر سر سفر خانواده قالیباف به ترکیه گفت: این اتفاق دارد این پیام را می‌دهد که مجلس باید روی طرح خود مصر باشد و این موضوع را پیگیری کند.

عضو کمیسیون مشترک طرح صیانت بیان کرد: من امیدوارم با این قضیه که اتفاق افتاده است هیئت رئیسه تصمیم جدی‌شان را بگیرند و همانطور که طرح صیانت در کمیسیون مشترک در حال بررسی بود، کمیسیون را آزاد بگذارند تا کارش را انجام دهد. از نظر قانونی طرح صیانت همچنان در اختیار کمیسیون مشترک است، همین را بگذارند تا کارش را انجام دهد.

فلاحی اظهار کرد: قسمتی از واکنش ها نسبت به این سفر بزرگنمایی است و در هشدارهای گذشته حضرت آقا هم اشاره‌ای به این موضوع بود.

منبع: انتخاب

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر