درباره استخر بادی اینتکس

درباره استخر بادی اینتکس
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 1 پسندیدن

شرکت اینتکس بزرگترین و اولین تولید کننده استخر بادی در جهان است که با تولید انواع استخر های بادی بزرگسال و کودک در اشکال مختلف و اندازه های بزرگ و کوچک تحولی عظیم در این صنعت ایجاد کرده است . در گذشته داشتن استخر در منازل و حیاط و یا پشت بام ها امکان پذیر نبود و برای ساخت استخر هزینه های زیادی را باید متحمل میشدند . از جهتی فضای کافی برای ساخت یک استخر و نیز هزینه های زیاد و نگهداری استخر دلایلی کافی برای نساختن استخر بود .

کمپانی اینتکس تمامی این مشکلات را از سر راه برداشته و با تولید انواع استخر بادی در اشکال مختلف کمک بسزایی به افراد کرد که هر شخصی با هر بودجه ای بتواند استخر مورد نظر خود را خریداری نماید .

خصوصیت های مهم استخر بادی اینتکس

*قیمت ارزان و به صرف

*نصب سریع و آسان

*طراحی زیبا

*تولید در رنگ های متنوع

*تولید در اندازه های بزرگسال و کودک

*حمل و نقل آسان

استفاده استخر بادی برای افراد بیمار

افرادی که از بیماری های استخوانی و درد های کمر و پا و گردن رنج میبرند به راحتی میتوانند از انواع استخر های بادی استفاده کنند و برای بهبود بیماری و رفع درد های مختلف بدن بهره بگیرند . خوابیدن در آب گرم و آب نمک میتواند برای رفع خستگی ناشی از کار های روز مره بسیار مفید باشد.

Loading...

روش باد کردن استخر بادی اینتکس

برای باد کردن انواع استخر بادی اینتکس میتوانید از انواع پمپ های باد برقی و دستی و پمپ های پدالی بزرگ و کوچک استفاده کنید . توجه داشته باشید که بدنه استخر بادی را بیش از حد مجاز پر نکنید چرا که به بدنه استخر صدمه وارید میکند و باعث سوراخ شدن بدنه استخر میشود .

Loading...

تعمیرات استخر بادی اینتکس

گاهی اوقات بدنه استخر بادی با برخورد اشیاء تیز و برنده سوراخ میشود و به سرعت باد داخل استخر خارج میشود ، در چنین مواقعی میتوانید از چسب های قطره ای و وصله های مخصوص تعمیرات استفاده کنید و قسمت آسیب دیده را ترمیم کنید . سعی کنید حتما از چسب های اصلی شرکت اینتکس و یا شرکت بست وی استفاده کنید .

نمایندگی اینتکس و فروشگاه استخر بادی اینتکس در ایران وب سایت شاپ اینتکس تمامی محصولات اصلی و اورجینال شرکتی را از طریق همین وب سایت خرید و فروش مینماید . برای داشتن اطلاعات بیشتر با

شماره های ۰۲۱-۴۴۳۸۱۱۴۹ و ۰۲۱-۴۴۳۸۱۱۵۰ و ۰۹۱۲۸۳۸۳۸۵۰تماس بگیرید.

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر