زیرپوست کدال؛ ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

بلاتکلیفی سهامداران یک شرکت ساختمانی

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن

بورسان: در برنامه «زنگ پایان» بورسان، سروش بهرامی به مهم‌ترین اطلاعیه‌های‎ منتشرشده در کدال پرداخت.دشیمی، فارس، ثتران ، همراه و خودکفا نمادهایی بودند که موردتوجه قرار گرفتند. در پایان به صورت تکنیکال نمودار نمادهای ومعادن و سخوز مورد بررسی قرار گرفت.

دشیمی: شرکت شیمی داروپخش، در سال ۹۹ توانسته به ازای هر سهمش ۲۹۸ تومان سود شناسایی کند که نسبت به سال ۹۸ رشد ۱۶۸ درصدی داشته است. شرکت در سال ۹۸ به ازای هر سهم ۱۱۱ تومن سود محقق کرده بود. درآمدهای عملیاتی شرکت ۴۱ درصد و هزینه‌های عملیاتی آن ۱۳ درصد رشد کرده‌اند.

فارس: صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس، در ۶ ماهه منتهی به ۳۰/۰۹/۹۹ به ازای هر سهم ۸۵ تومان سود شناسایی کرده است که نسبت به مدت مشابه سال مالی قبل رشد ۸۹ درصدی را تجربه می‌کند. شرکت از محل فروش سرمایه‌گذاری‌ها ۲۶۷۳ میلیارد تومان سود و از محل درآمدهای غیرعملیاتی ۴۷۱۸ میلیارد تومان درآمد کسب کرده است.

ثتران: سرمایه‌گذاری مسکن تهران، طی یک افشای اطلاعات گروه الف از فروش ۲۱ واحد مسکونی از پروژه سپهر اصفهان به شرکت صندوق تعاون و سرمایه‌گذاری مسکن وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خبر داده است. مبلغ این قرارداد ۲۹ میلیارد و ۶۹۲ میلیون تومان است که طی چند مرحله به شرکت پرداخت می‌شود.

همراه: ارتباطات سیار ایران، در سال ۹۹ موفق به شناسایی سود تلفیقی ۲۵۹ تومانی به ازای هر سهم شده است که نسبت به سال گذشته رشد ۳۲ درصدی داشته است. سود اصلی شرکت نیز با رشد ۲۰ درصدی به ۲۲۶ تومان به ازای هر سهم رسیده است.

رشد ۴۱ درصدی هزینه‌های عملیاتی و ۳۴۷ درصدی هزینه‌های غیرعملیاتی، مانع از سودآوری بیشتر شرکت شده است.

خودکفا: اقتصادی و خودکفایی آزادگان، صورت‌های مالی شرکت خدمات مالی و مدیریت معین آزادگان را منتشر کرده است. این شرکت در سال ۹۹ توانسته است ۱۰۶۰ میلیارد تومان سود خالص شناسایی کند که نسبت به سال ۹۸ رشد ۱۸۸۷ درصدی داشته است. این شرکت در کل سال ۹۹ تنها ۹۹۱ میلیون تومان هزینه داشته است.

تکنیکال

ومعادن: شرکت توسعه معادن و فلزات، سهم در تصویر بلندمدتی خود داخل کانال معتبری نوسان می‌کرد که تعداد برخوردهای زیادی به کف، سقف و خط میانی کانال داشته است. اکنون سهم در روند ریزشی اخیر خود یک مثلث را ایجاد کرده است که به سقف و کف این مثلث واکنش‌های قابل قبولی داده است. سهم اکنون در محدوده‌ای قرار دارد که در زیر خط کف مثلث و در بالای خود خط میانی کانال بلندمدت را دارد. در صورت ریزش نخستین حمایت ۷۱۴ تومان و در صورت صعود نخستین مقاومت ۸۶۰ تومان خواهد بود.

Loading...
نمودار نماد ومعادن

Loading...
نمودار نماد ومعادن

سخوز: شرکت سیمان خوزستان، سهم در تصویر بلندمدتی خود داخل کانال معتبری نوسان می‌کرد که تعداد برخوردهای زیادی به کف، سقف و خط میانی کانال داشته است. اکنون سهم در روند ریزشی اخیر خود یک مثلث را ایجاد کرده است که به سقف و کف این مثلث واکنش‌های قابل قبولی داده است. سهم محدوده حمایتی و مقاومتی بسیار مهمی را بین قیمت‌های ۲۱۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان دارد که عبور از هر کدام می‌تواند سهم را با فشار خرید یا فروش مواجه کند. حمایت بعدی سهم در ۱۷۰۰ تومان و مقاومت بعدی آن ۲۵۰۰ تومان است.

Loading...
نمودار نماد سخوز
Loading...
نمودار نماد سخوز

مشاهده برنامه کامل
اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر