واکنش وزیر ارتباطات به عکس خبرنگاران زن در روسیه

واکنش وزیر ارتباطات به عکس خبرنگاران زن در روسیه
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 1 پسندیدن
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از به حاشیه بردن سفر اخیر خود به روسیه با انتشار عکس خبرنگاران زن انتقاد کرد.

زارع‌پور بعد از ظهر امروز در حاشیه بازدید از نمایشگاه ‌هم‌افزایی مدیریت ایران در جمع خبرنگاران به سفر اخیر خود به روسیه اشاره کرد و اظهار داشت: عده‌ای به دنبال حاشیه هستند، این سفر که دستاوردهای زیادی برای جمهوری اسلامی ایران به همراه داشت را کنار گذاشتند و سر یک حاشیه مانور دادند.

وزیر ارتباطات بیان کرد: مایه افتخار است که محصولات ایرانی آن‌قدر کیفیت دارد که شرکت‌های روسی که در بسیاری ازحوزه‌ها سرآمد هستند از محصولات ما استفاده می‌کنند.

زارع پور خاطرنشان کرد: در این سفر بسیاری برای محصولات ما که در این سفر ارائه دادیم قرارداد امضا و حتی پیش پرداخت آن نیز برای برخی از این قراردادها پرداخت شد که مایه افتخار است.

ماجرای عکس وزیر ارتباطات و خبرنگار زن روسی

انتشار عکس وزیر ارتباطات دولت ابراهیم رئیسی در مصاحبه با خبرنگار زن روسی جنجال به پا کرد. عکس جنجالی از پشت صحنه مصاحبه عیسی زارع‌پور گرفته شده است. خانم خبرنگار که جلوی دوربین نشسته روسری بر سر دارد و کت و شلوار پوشیده است. اما خانم دیگری در فاصله‌ای کم در پشت صحنه نشسته روسری بر سر ندارد و پاهایش عریان است. تفاوت پوشش این دو خانم خیلی زود مورد توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. خصوصا آن که این مصاحبه در سفارت ایران در روسیه انجام شده است.

عیسی زارع‌ پور کیست؟

عیسی زارع‌پور یکی از جوان‌ترین اعضای کابینه ابراهیم رئیسی است. او متولد اسلام آباد غرب در استان کرمانشاه است که در رشته مهندسی کامپیوتر تحصیل کرده است. در دوره ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد، زارع‌پور در ۲۶ سالگی رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد. در زمانی که ابراهیم رئیسی در قوه قضائیه بود، او رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه بود و با رسیدن رئیسی به ریاست قوه مجریه، زارع‌پور نیز به وزارت رسید.

در یک سال اخیر که زارع‌پور وزیر ارتباطات بوده، از متهمان کاهش سرعت اینترنت و افزایش محدودیت‌ها برای دسترسی به اینترنت بوده است. با این حال وی در اظهار نظری گفته بود «هم سرعت اینترنت تلفن همراه و هم اینترنت خانگی افزایش داشته است.»

منبع: تسنیم-اکوایران

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر