قیمت دلار، یورو و لیر ترکیه امروز ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

قیمت دلار، یورو و لیر ترکیه امروز ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن

قیمت دلار امروز در بازار آزاد ارز ایران افزایش یافت و به رقم ۲۸ هزار و ۷۴۶ تومان رسید.
قیمت یورو امروز پس از افزایش به رقم ۳۰ هزار و ۶۹۷ تومان رسید.
قیمت پوند انگلیس ۳۵ هزار و ۹۹۰ تومان شد.
همچنین قیمت درهم امارات امروز به ۷ هزار و ۶۴۶تومان رسید.
قیمت لیر ترکیه امروز یک هزار و ۹۸۰ تومان معامله شد.

عنوان کمترین (تومان) بیشترین (تومان)
دلار ۲۸,۷۴۶ ۲۹,۶۶۰
یورو ۳۰,۶۹۷ ۳۱,۶۸۶
پوند انگلیس ۳۵,۹۹۰ ۳۷,۶۲۰
درهم امارات ۷,۶۴۶ ۷,۶۷۳
لیر ترکیه ۱,۹۱۰ ۱,۹۸۰

قیمت دلار در کانون صرافان

کانون صرافان نیز دلار را ۲۵هزار و ۵۶١ تومان برای خرید و ۲۵هزار و ٨٢٨ تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است. این کانون روز معاملاتی گذشته، قیمت دلار را ۲۵ هزار و ۵٣٩ تومان برای خرید و ۲۵ هزار و ٨٠٧ تومان برای فروش اعلام کرده بود که در معاملات امروز افزایشی در حدود ٢٠ تومان را در قیمت خرید این اسکناس نشان می‌دهد.

یورو در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ٢٨٠ تومان برای خرید و ۲۸هزار و ۵٩٠ تومان برای فروش قیمت خورده است. آخرین قیمت روز معاملاتی گذشته یورو در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ٢٧١ تومان برای خرید و ۲۸هزار و ۵۵۵ تومان برای فروش قیمت خورده بود که افزایشی در حدود ١٠ تومان را در قیمت خرید آن نشان می‌دهد.

همچنین در صرافی ملی، دلار با قیمت ۲۵ هزار و ٧١١ تومان برای فروش و ٢۵هزار و ۴۵۵ تومان برای خرید معامله می‌شود. روز گذشته دلار در این صرافی ۲۵ هزار و ٧٠٨ تومان برای فروش و ٢۵ هزار و ۴۵٢ تومان برای خرید قیمت خورده بود که اندکی افزایش قیمت را نشان می‌دهد.

یورو نیز در این صرافی، ۲۸هزار و ۴٩١ تومان برای فروش و ٢٨ هزار و ٢٠٨ تومان برای خرید قیمت خورده است که نسبت به قیمت آن در روز معاملاتی گذشته معادل ۲۸ هزار و ۴۶٠ برای فروش و ٢٨ هزار و ١٧٧ برای خرید افزایش ۳۰ تومانی قیمت خرید این اسکناس را نشان می‌دهد.

منبع نرخ‌ها: شبکه اطلاع‌رسانی ارز و طلا

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر