زمان دومین مرحله قرعه کشی خودرو اعلام شد

زمان دومین مرحله قرعه کشی خودرو اعلام شد
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 1 پسندیدن
معاون صنایع حمل‌ونقل وزارت صنعت با اشاره به طرح‌های فروش خودرو خارج از روند قرعه‌کشی گفت: مرحله دوم قرعه کشی خودرو در سامانه یکپارچه تیرماه برگزار می‌شود.

منوچهر منطقی، معاون صنایع حمل‌ونقل وزارت صمت اعلام کرد: در پی افزایش تولید خودروهای کامل در خودروسازان داخلی و افزایش عرضه خودرو در سال ۱۴۰۱ به میزان بیشتر از ۲۰۰ درصد در سال گذشته و در پی مباحث مرتبط با اعلام اسامی برندگان نخستین مرحله تخصیص خودرو از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، به‌ دستور وزیر صمت مقرر شد به همه منتخبان که نامشان در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اعلام شده است(شامل منتخبان اصلی ‌و ذخیره)، خودرو تخصیص داده شود.

منطقی افزود: در خصوص واگذاری خودرو به منتخبان فهرست ذخیره(رزرو) پس از اتمام مهلت ثبت‌نام منتخبان اصلی در روز ۲۵ خرداد؛ اطلاع‌رسانی تکمیلی انجام خواهد شد.

گفتنی است که در پی استقبال هم‌میهمان عزیز از عرضه خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو و رضایت بیش از ۹۰ درصدی مخاطبان از این شیوه واگذاری؛ روند واگذاری خودرو هم، زمان با افزایش نرخ تولید خودروهای کامل؛ تداوم خواهد یافت و دور بعدی تخصیص نیز در تیرماه انجام می‌شود.

همچنین لازم به یادآوری است در خصوص طرح‌های فروشی که در همین دوره از قرعه‌کشی خارج شده‌اند به زودی اطلاع‌رسانی لازم انجام خواهد شد.

این در حالیست که ثبت سفارش فیدلیتی و دیگنیتی از ۱۱ خردادماه در بورس کالا آغاز شده و قرار بود این دو خودرو هجدهم خردادماه در تالار خودروی بورس کالا عرضه شوند.

اما وزارت صمت طی دو نامه جداگانه خطاب به مدیرعامل بورس کالا و شرکت‌های کارگزاری این عرضه را ملغی و دلیل آن را محرمانه اعلام کرده است.

منبع: شاتا

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر