آیا عرضه اولیه سابیک را بخریم؟

زمان و نقدینگی لازم برای خرید عرضه اولیه سابیک

زمان و نقدینگی لازم برای خرید عرضه اولیه سابیک
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
آیا عرضه اولیه سآبیک را بخریم؟

عرضه اولیه سابیک شرکت سیمان آبیک به عنوان پنجمین عرضه اولیه امسال قرار است چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ انجام شود. برخی سهامداران می‌پرسند که آیا عرضه اولیه سآبیک را بخریم یا نخریم؟ و این عرضه اولیه چقدر سود می‌دهد؟

جزئیات عرضه اولیه سابیک

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل بورس تهران، در روز چهارشنبه مورخ ۲۸/۰۲/۱۴۰۱، تعداد ۳۵۵۱۱۶۱۳۰ سهم معادل ۱۲ درصد از سهام شرکت سیمان آبیک به‌ عنوان پانصد و نود و دومین شرکت پذیرفته ‌شده در ﺑﺨﺶ"سیمان، آهک و گچ"، طبقه "تولید سیمان، آهک و گچ" با کد صنعت «۵۳۹۴»، در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد سآبیک به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.
مدیر عملیات بازار نقد شرکت بورس اوراق بهادار تهران با انتشار اطلاعیه‌ای، از عرضه اولیه ۱۲درصد از سهام شرکت سیمان آبیک با نماد «سابیک» خبر داد.

دامنه قیمت اعلام‌شده برای عرضه اولیه سآبیک، ۱۰هزار و ۳ ریال تا ۱۲هزار و ۲۵۰ ریال است. حداکثر سهمیه ۳۰۰ سهمی به هر سهامدار حقیقی و حقوقی به روش ثبت سفارش در بازار دوم معاملات بورس عرضه می‌شود.

در عرضه اولیه سابیک چقدر سهام به هر کد می‌رسد؟

باتوجه به عرضه اولیه قبلی، و با پیش بینی مشارکت حدود ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار کد سهامداری در این عرضه اولیه، به هر کد حدود ۲۰۰ سهم می‌رسد که میزان میزان نقدینگی موردنیاز حدود ۲۵۰ هزار تومان خواهد بود.

لازم به ذکر است که در تاریخ ۲۳ مردادماه سال گذشته، شرکت سیمان آبیک، به عنوان پانصد و نود و دومین شرکت پذیرفته‌شده در ﺑﺨﺶ «سیمان، آهک و گچ»، طبقه «تولید سیمان، آهک و گچ» با کد صنعت «۵۳۹۴»، در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شد.

Loading...
جزئیات عرضه اولیه سابیک
اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر