زنگ پایان

اغمای بورس زیر سایه تصمیمات سیاست‌گذاران

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 23 پسندیدن
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
Playback Rate
1.00x

بازار سرمایه امروز هم کار خود را کاهشی به پایان رساند و شاهد معاملات کم‌رمق در کلیت بازار بودیم. در پایان بازار امروز شاخص کل بورس افت 0.67 درصدی را پشت سر گذاشت و در ارتفاع 1.537 میلیون واحدی قرار گرفت. دیگر شاخص مطرح بازار سهام که نماینده سهام کوچکتر بازار است هم افت 0.7 درصدی را پشت سر گذاشت.

ارزش معاملات خرد سهام و حق تقدم بااحتساب معاملات صورت گرفته در صندوق‌های سهامی به 3678 میلیارد تومان رسید و از این میان 563 میلیارد از بازار سهام توسط کدهای حقیقی خروج پول صورت گرفت. از سوی دیگر حدود 103 میلیارد تومان به صندوق‌های درآمد ثابت وارد شد.

در بخش اول این برنامه رضا شیرازی‌پور کارشناس بازار سرمایه به بررسی مهم‌ترین عوامل موثر بر کلیت بازار پرداخت و آنها را مورد بررسی قرار داد. از این میان می‌توان به مسائل به پیرامون گروه خودرو و حالت رکودی بازار سهام نیز اشاره کرد و عوامل دیگری همچون بازارهای جهانی و نرخ دلار هم مورد بررسی قرار گرفت.

در بخش دوم این برنامه همراه امیر شاملو، سردبیر وبلاگ سرمایه پلاس به بررسی نگاه‌ خانوارها در دنیا به مقوله سرمایه‌گذاری پرداخته شد. علاوه بر این به سهم مسکن، بازار پول و صندوق‌های سرمایه‌گذاری از کل پرتفوی سرمایه‌گذاری افراد نیز پرداخته شد.

ویدئوهای مرتبط
فهرست پخش
شروع برنامه
پیشنهاد سردبیر