چوب خط بورس در شهرداری پر شده است

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
شرکت بورس اوراق بهادار تهران با صدور اطلاعیه‌ای به نحوه افشای نتیجه آرای صادره در کمیسیون ماده صد شهرداری پیرامون عوارض و جرائم ساختمانی ساختمان سعادت آباد پرداخت.

شرکت بورس اوراق بهادار تهران با صدور اطلاعیه‌ای در خصوص نحوه افشای نتیجه آرای صادره در کمیسیون ماده صد شهرداری پیرامون عوارض و جرائم ساختمانی ساختمان سعادت آباد در صورت‌های مالی میان دوره‌ای شش ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ اعلام کرد:

۱. بابت جرائم مرتبط با توسعه ۵۲۲۵.۲۷ متر مربع بنای تجاری و مشاعات مربوط در طبقات که زائد بر مساحت مندرج در پروانه ساختمانی می‌باشد بر اساس آرای کمیسیون ماده صد شهرداری و دیوان عدالت اداری و ابلاغیه سازمان بورس مبلغ ۱۷۹۴ میلیارد ریال در یادداشت ۱۰ صورت‌های مالی (دارایی ثابت مشهود) به بهای تمام شده زمین اضافه و بدهی مربوطه در یادداشت ۲۳ افشا شده است.

بدهی‌های احتمالی افشا شد

۲. بابت جرائم مرتبط با ۵۴۶.۱۳ واحد کسری پارکینگ تجاری بر اساس آرای کمیسیون ماده صد شهرداری و دیوان عدالت اداری و ابلاغیه سازمان بورس مبلغ ۳۰۶۵ میلیارد ریال در یادداشت ۱-۲-۳۰ به عنوان بدهی احتمالی افشا شده است.

۳. بابت جرائم مربوط به تغییر کاربری، عوارض دیوانی کسری پارکینگ، توسعه تجاری و عوارض ایمنی و ریلی طبق نامه شهرداری به شماره ۴۰۹۸۶۵/۶۰/۵۰۲ مورخ ۲۵/۷/۱۴۰۰ به مبلغ ۴۹۷۴ میلیارد رایل در یادداشت ۲-۲-۳۰ به عنوان بدهی احتمالی افشا شده است.

منبع: اقتصاد آنلاین

اخبار مرتبط
پربازدیدهای اخیر
تازه‌ترین‌ها
پیشنهاد سردبیر