چه کسانی یارانه اینترنت می‌گیرند؟

چه کسانی یارانه اینترنت می‌گیرند؟
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
وزیر ارتباطات جزئیات ارائه بسته اینترنتی رایگان برای سه دهک درآمدی پایین جامعه را اعلام کرد.

عیسی زارع پور در حاشیه جلسه دولت گفت: برای سه دهک درآمدی پایین جامعه بسته اینترنتی رایگانی را فراهم کردیم که هموطنانی که مشمول هستند می‌توانند به درگاه ملی خدمات هوشمند به آدرس my.gov.ir مراجعه کنند که آنجا شماره تلفنی را ثبت می‌کنند و بر روی همان شماره تلفن، حال از هر اپراتوری باشد، یک بسته اینترنت رایگان را برایشان فعال می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که مدت استفاده از این بسته چقدر است، تصریح کرد: دائمی است، البته بسته ها چهار ماهه بوده، اما به صورت دائمی هر چهار ماه یکبار برقرار می شود و می‌توانند از آن استفاده کنند.

وزیر ارتباطات در پایان گفت: این بسته برای سه دهک درآمدی پایین که معمولا کسانی هستند که یارانه ۴۰۰ هزار تومانی دریافت می‌کنند می‌باشد و با مراجعه به این سامانه می‌توانند چک کرده و این بسته را برای خود فعال کنند.

دلیل کندی سرعت اینترنت

زارعی پور در ادامه در پاسخ به سوالی در خصوص دلیل کندی سرعت اینترنت با توجه به اینکه شبکه‌هایی مانند فیلیمو و تلوبیون نیز تحت تاثیر آن کند شده‌اند، گفت: اگر مردم کندی در هر جا مشاهده کردند با سامانه ۱۹۵ وزارت ارتباطات که به صورت شبانه روزی پاسخگو هستند تماس بگیرند و همچنین سایت وزارتخانه، موضوع را بررسی می‌کنیم.

وی افزود: اما کندی کلی اینترنت طی دو سه روز گذشته به دلیل قطعی های گسترده‌ای که طی دو، سه شب داشتیم اتفاق افتاد که برطرف شده است، اما اگر موردی در جایی مشکلی داشت سامانه ۱۹۵ وزارتخانه به صورت شبانه روزی آماده است تا گزارشات مربوطه را دریافت کنند و دوستان به سرعت موضوع را پیگیری و بررسی کرده و به متقاضیان پاسخ می‌دهند.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر