نرخ اجاره‌ آپارتمان‌ نوساز در جنوب تهران + جدول

نرخ اجاره‌ آپارتمان‌ نوساز در جنوب تهران + جدول
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
نرخ اجاره‌ آپارتمان‌ نوساز یک خوابه و دو خوابه مناطق جنوبی تهران را در این گزارش می‌خوانید.

مستاجران ساکن منطقه ۲۰ تهران بابت اجاره آپارتمان‌های نوساز ممکن است پنج میلیون تومان کرایه پرداخت کنند. بررسی‌ها از وضعیت آگهی‌های آنلاین مشخص می‌کند آنها همزمان با پرداخت اجاره‌خانه گاهی مجبور می‌شوند تا ۴۰۰ میلیون تومان بابت پول پیش بپردازند. در کهریزک آپارتمان ۷۰ متری با ودیعه ۱۰۰ میلیون تومان و کرایه ماهانه سه میلیون تومان اجاره داده می‌شود. در شهرری صاحبخانه یک آپارتمان ۵۵ متری ۵۵ میلیون تومان پول پیش و دو میلیون تومان کرایه دریافت می‌کند. البته نباید فراموش کنیم، برخی از این آپارتمان‌ها فاقد امکاناتی مثل آسانسور، پارکینگ و انباری هستند.

آپارتمان‌های نوساز و یک‌خوابه در منطقه ۲۰

مستاجران ساکن جنوبی‌ترین نقطه تهران گاهی مجبور می‌شوند بابت آپارتمان‌های یک‌خوابه و نوساز تا چهار میلیون تومان اجاره پرداخت کنند و ۲۰۰ میلیون تومان بابت پول پیش بپردازند. مثلا آپارتمان ۵۱ متری در علی‌آباد با ودیعه ۲۰۰ میلیون تومان و بدون اجاره به مستاجر تحویل داده می‌شود. واحدی که طبقه چهارم واقع شده و دارای امکاناتی مثل آسانسور، انباری و پارکینگ است. در شهرری واحد یک خوابه با متراژ ۵۵ متر، پول پیش ۱۰۰ میلیون تومان و اجاره دو میلیون تومان کرایه داده می‌شود. البته با وجود قرار گرفتن این واحد در طبقه دوم ساختمان، آسانسور ندارد و فقط مجهز به پارکینگ است. صاحب‌خانه واحد دیگری با متراژ ۶۰ متر در شهرری ۵۰ میلیون تومان پول پیش و دو میلیون تومان اجاره دریافت می‌کند. این یکی بدون پارکینگ، انباری و آسانسور آگهی شده است. حوالی دولت‌آباد آپارتمان ۵۱ متری در زیرزمین یک ساختمان با مبلغ ۹۰ میلیون تومان به عنوان پول پیش و یک میلیون تومان کرایه ماهانه اجاره داده می‌شود.

موقعیت متراژ پول پیش اجاره‌خانه
علی‌آباد ۵۱ متر ۲۰۰ میلیون تومان -
شهرری ۵۵ متر ۵۵ میلیون تومان دو میلیون تومان
شهرری ۶۰ متر ۵۰ میلیون تومان دو میلیون تومان
دولت‌آباد ۵۰ متر ۲۰ میلیون تومان چهار میلیون تومان
کهریزک ۵۰ متر ۲۰۰ میلیون تومان -
کهریزک ۷۰ متر مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان سه میلیون تومان

صاحبخانه دیگری آپارتمان ۵۰ متری خود را در ازای ۲۰ میلیون تومان پول پیش و اجاره ماهانه چهار میلیون تومان به مستاجر تحویل می‌دهد و امکان تبدیل مبلغ ودیعه و اجاره وجود ندارد. حوالی کهریزک آپارتمان ۵۰ متری بدون اجاره و ودیعه ۲۰۰ میلیون تومان آگهی شده و باوجود قرار گرفتن در طبقه دوم آسانسور ندارد. بین آپارتمان‌های با متراژ بالاتر، واحد ۷۰ متری و یک خوابه در کهریزک با مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان به عنوان پول پیش و اجاره ماهانه سه میلیون تومان کرایه داده می‌شود و مجهز به آسانسور است.

آپارتمان‌های نوساز و دوخوابه در منطقه ۲۰

اجاره ماهانه واحد‌های دوخوابه و نوساز در جنوبی‌ترین منطقه تهران ممکن است به پنج میلیون تومان برسد. کنار این هزینه برخی از مستاجران ساکن این منطقه باید تا ۴۰۰ میلیون تومان هم برای مبلغ پول پیش بپردازند. اجاره آپارتمان ۸۰ متری دوخوابه و دوخوابه در شهرری به ۲۰۰ میلیون تومان پول پیش و یک و نیم میلیون تومان کرایه نیاز دارد. این واحد طبقه دوم است، آسانسور و پارکینگ دارد، اما انباری نه. واحد ۷۵ متری در ازای ۴۰۰ میلیون تومان پول پیش و بدون دریافت اجاره به مستاجر تحویل داده می‌شود.

موقعیت متراژ پول پیش اجاره‌خانه
شهرری ۸۰ متر ۲۰۰ میلیون تومان یک و نیم میلیون تومان
کهریزک ۷۵ متر ۴۰۰ میلیون تومان -
علی‌آباد ۸۸ متر ۱۵۰ میلیون تومان دو و نیم میلیون تومان
دولت‌آباد ۷۵ متر ۱۱۰ میلیون تومان ماهانه یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان
شهرری ۷۰ متر ۲۶۰ میلیون تومان -
شهرری ۱۰۰ متر ۳۵۰ میلیون تومان پنج میلیون تومان

این یکی طبقه دوم است و آسانسور دارد. واحدی با متراژ ۸۸ متر در شهرری اجاره داده می‌شود. مالک این واحد ۱۵۰ میلیون تومان پول پیش و ماهانه دو و نیم میلیون تومان اجاره دریافت می‌کند. به‌خاطر واقع شدن این واحد در طبقه اول می‌شود از نداشتن آسانسور چشم‌پوشی کرد، اما پارکینگ هم ندارد. آپارتمان ۷۵ متری و تکواحدی در شهرری با مبلغ ۱۱۰ میلیون تومان و اجاره ماهانه یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان کرایه داده می‌شود. به جز انباری امکانات دیگری برای این واحد وجود ندارد. واحدی ۷۰ متری بدون دریافت اجاره و ودیعه ۲۶۰ میلیون تومانی بین آگهی‌ها به چشم می‌خورد. واحدی که طبقه چهار است و دارای انباری، آسانسور و پارکینگ است. در جنوبی‌ترین منطقه تهران واحدی ۱۰۰ متری وجود دارد که مالکش ۳۵۰ میلیون تومان پول پیش و پپج میلیون تومان اجاره دریافت می‌کند. این واحد طبقه ششم یک ساختمان قرار دارد و آسانسور و پارکینگ دارد.

منبع: فرارو

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر