زنگ پایان

بورس تهران به روایت آمار

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 26 پسندیدن
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
Playback Rate
1.00x

بورس تهران آخرین روز کاری هفته را در مدار مثبت به پایان رساند و شاهد رشد جزیی در نماگرهای اصلی بازار سهام بودیم. شاخص کل با رشد ۶۷۶ واحدی (معادل ۰.۰۴ درصد) عدد یک میلیون و ۵۵۷ هزار واحدی را ثبت کرد و همچنان در میانه کانال ۱.۵ میلیون واحدی قرار داشت. شاخص کل هم‌وزن که نماینده سهام کوچکتر بازار است، شرایط بهتری داشت و با رشد ۰.۳۱ درصدی همراه شد.

ارزش معاملات خرد سهام در کانال ۵ هزار میلیارد تومانی قرار داشت و در نهایت عدد ۵،۰۳۷ میلیارد تومانی را به ثبت رساند. در بین صنایع بانکی‌ها، خودرو و قطعات و املاک و مستغلات و در بین نمادها پالایش، خودرو و خاور بیشترین ارزش معاملات را داشتند. امروز شاهد ادامه خروج پول اشخاص حقیقی از بازار سهام بودیم و حدود ۳۲۰ ميليارد تومان تغییر خالص مالکیت افراد حقیقی به حقوقی در بازار اتفاق افتاد.

بورس تهران که در دو هفته اخیر، اصلاح بیش از ۸ درصدی را در نماگرهای خود تجربه کرده بود، روز گذشته بخشی از ریزش خود را جبران کرد و مقداری از شتاب خروج پول اشخاص حقیقی از بازار کاسته شد، اما در آخرین روز کاری هفته وضعیت بازار چنگی به دل نمی‌زد و کلیت بازار روندی متعادل را در پیش گرفت. حال سوال این است که بررسی پارامترهای کلیدی بورس تهران چه سیگنالی برای سهامداران خواهد داشت؟

در برنامه امروز میزبان ایمان صادقی، فعال بازار سرمایه بودیم و به بررسی مهم‌ترین متغیرهای تاثیرگذار بر کلیت بازار سرمایه، آخرین تحولات و اخبار پیرامون این بازار و چشم‌انداز آتی آن با توجه به شرایط موجود پرداختیم.

ویدئوهای مرتبط
فهرست پخش
شروع برنامه
پیشنهاد سردبیر