چه کسانی پشت مافیای خودرو هستند؟

چه کسانی پشت مافیای خودرو هستند؟
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با انتقاد از کیفیت خودروهای داخلی گفت: مافیای خودرو، بیشتر از چنگیزخان، ایرانی کشته‌اند.

یک نماینده مجلس گفت: طنز تلخ خودروی ملی که بیشتر شبیه تراژدی ارابه‌های مرگ ایرانیان است را به خورد مردم دادند و در حالی که بیشتر از چنگیزخان مغول از ایرانیان را کشته اند، اما تاکنون کسی را یارای مقابله با آنها نبوده و نیست و حتی دولت‌های مختلف را بلعیده‌اند.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به افزایش قیمت خودروهای بی‌کیفیت داخلی گفت: تنها راه نجات مردم از دست قماربازان و رانتخواران سیاسی، احیای گردان‌های مخلص دوران دفاع مقدس است. کدام خودروها پیش از پایان ماه رمضان گران شد؟

مافیا نهادهای بالادستی را دچار اشتباهات محاسباتی کرد

سارا فلاحی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی گفت: داستان بازی خودروسازان با امنیت خاطر مردم و با بیت المال، داستان عجیب و غریبی نیست.

نماینده مردم ایلام، ایوان، چرداول، مهران و ملکشاهی و سیروان در مجلس یازدهم ادامه داد: از دولت پنجم به بعد، خوش اشرافیگری در بسیاری از خواص رخنه کرد، آنها به جای حفاظت از میراث انقلاب، آن را سهم الارث پدران خود دانستند و امروز پشت مافیای خودرو هستند. حتی نهادهای بالادستی را دچار اشتباهات محاسباتی کردند.

مافیای خودرو، بیشتر از چنگیزخان، ایرانی کشته‌اند

وی با اشاره به کیفیت پایین خودروهای تولید داخل ادامه داد: طنز تلخ خودروی ملی که بیشتر شبیه تراژدی ارابه‌های مرگ ایرانیان است را به خورد مردم دادند و در حالی که بیشتر از چنگیزخان مغول از ایرانیان را کشته‌اند، اما تاکنون کسی را یارای مقابله با آنها نبوده و نیست و حتی دولت‌های مختلف را بلعیده‌اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: به نظر من تنها راه نجات مردم ایران از دست قماربازان اقتصادی و رانتخواران سیاسی، احیای گردان‌ها و لشکرهای مخلص دوران دفاع مقدس است. گردان‌های حر، کمیل، خنظله و لشکرهای محمد رسول الله (ص) و عاشورا.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر