هیلاری کلینتون به فروشندگی روی آورد؟

هیلاری کلینتون به فروشندگی روی آورد؟
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
هیلاری کلینتون که اخیرا قول داد هیچ‌گاه صحنه سیاسی آمریکا را ترک نکند به فروش اقلامی در سایت حامیان خود روی آورده است.

هیلاری کلینتون که در رقابت با دونالد ترامپ متحمل شکستی سنگین شده بود برای تامین هزینه‌های فعالیت‌های سیاسی و تبلیغاتی خود به کمک‌های طرفدارانش نیاز دارد.

کمیته اقدام سیاسی هیلاری کلینتون با راه‌اندازی یک سایت، PAC، اقدام به فروش محصولاتی کرده که برخی از آنها او را با تمسخر عمومی روبه‌رو کرده‌اند.

یک سرهمی نوزادی از جمله کالاهایی است که برای فروش به افرادی که مایلند از تلاش‌های هیلاری برای «مقاومت در برابر قلدری، نفرت، دروغ‌پردازی و تفرقه‌انگاری» حمایت کنند، عرضه شده است.

Loading...

لباس نوزادی فروشگاه حمایتی هیلاری کلینتون


«But Her Emails»، اما ایمیل‌های او، یادگاری بامزه دیگری است که عرضه شده و به رقابت انتخاباتی او او با ترامپ اشاره دارد؛ [ترامپ زمانی که در گفت‌وگوهای انتخاباتی با اتهامی روبه‌رو شد که برای آن پاسخی نداشت بلافاصله به جای پاسخ به آن اتهام به ماجرای ایمیل‌های خصوصی هیلاری اشاره کرد و از آن پس این اصطلاح وارد فرهنگ عامیانه آمریکایی‌ها شد.

خیرین و طرفداران خرید کنند

روز جمعه، این سیاستمدار از اضافه شدن چندین محصول جدید به فروشگاه خود خبر داد و تاکید کرد که تا زمانی که این محصولات باقی مانده باشند، خیرین و طرفداران می‌توانند آنها را خریداری کنند.

تی‌شرت‌ها و کیف‌هایی که با تصویری قدیمی از هیلاری در دبیرستان تولید شده‌اند از جمله این کالاها هستند؛ برخی تحلیلگران این اقدام او را نشانه‌ای از قصد دوباره او برای ورود به عرصه دانستند.

هیلاری محصولات جدید خود را در اینستاگرام اعلام کرد که با واکنش‌های متفاوتی از سوی کاربران روبه‌رو شد. این سایت از سال ۲۰۱۷ حدود ۹۶۵ هزاردلار جمع آوری کرده است.

این مبلغ تقریبا معادل هزینه‌ای است که شرکت وال استریت برای ۵ ساعت سخنرانی این سیاستمدار قدیمی قبل از پایان کار سیاسی دونالد ترامپ هزینه می‌کرد.

منبع: همشهری

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر