زمان ثبت‌ نام آزمون جدید استخدام بخش خصوصی تمدید شد

زمان ثبت‌ نام آزمون جدید استخدام بخش خصوصی تمدید شد
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
دبیرخانه ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی اعلام کرد که زمان ثبت‌نام آزمون تا ساعت ۲۴ روز جمعه هفتم مرداد ماه ۱۴۰۱ تمدید شده است.

دبیرخانه آزمون استخدام بخش خصوصی و دانش بنیان با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: هم‌زمان با استقبال گسترده کارجویان و افراد خواهان فرصت‌های شغلی بهتر از ثبت‌نام در این دوره آزمون، بیش از ۵۱۰۰ شرکت دانش‌بنیان، صنعتی و تجاری بخش خصوصی اقدام به شناسایی و جذب نیروی انسانی موردنیاز خود برای بیش از ۲۶ هزار موقعیت شغلی در سراسر کشور از طریق این آزمون خواهند کرد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: داوطلبان می‌توانند جهت شرکت در ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی که در ۹ دسته شغلی و بیش از ۲۳۲ عنوان برگزار می‌شود، بر اساس تخصص، شایستگی، علاقه یا رشته دانشگاهی خود در یک یا دو دسته شغلی، از فرصت استخدام در یکی از ۵۱۰۰ سازمان و شرکت بخش خصوصی بهره‌مند شوند، این دسته‌های شغلی شامل «مالی، اداری و حقوقی»، «مهندسی»، «هنر، رسانه و آموزش»، «مدیریتی»، «کارشناسی و ارائه خدمات»، «سلامت»، «بازاریابی و فروش»، «فنی و اجرایی» و «فناوری اطلاعات» هستند.

طبق این اطلاعیه، تمام متقاضیان برای کسب اطلاع در مورد جزئیات آزمون، زمان و مراحل برگزاری آن، انواع مشاغل موجود و استان‌های محل برگزاری آزمون می‌توانند دفترچه راهنمای آزمون را از وبگاه رسمی آزمون به نشانی www.inre.ir دریافت و آن را با دقت مطالعه کرده و پس از آن نسبت به انتخاب و ثبت‌نام دسته‌های شغلی موردنظر خود اقدام کنند.

ثبت‌نام ششمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی ویژه سازمان‌ها و شرکت‌های صنعتی، تجاری و دانش‌بنیان کشور از شنبه ۱۸ تیر به مدت دو هفته آغاز و بر اساس این اطلاعیه تا هفتم مرداد ماه سال جاری تمدید شد.

منبع: دبیرخانه آزمون استخدام بخش خصوصی و دانش بنیان

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر