زنگ پایان

برندگان و بازندگان بازارها در آبان 1401

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 21 پسندیدن
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
Playback Rate
1.00x

در پایان بازار سرمایه امروز شاهد واگرایی محسوس میان دو نماگر اصلی بازار سهام یعنی شاخص کل و شاخص کل هم‌وزن بودیم و شاخص کل هم‌وزن عملکرد بهتری را از خود به جای گذاشت.

شاخص کل بورس اوراق بهادار در پایان بازار امروز افت 0.07 درصدی را به ثبت رساند و در ارتفاع 1.407 میلیون واحدی توقف کرد. اما در سوی دیگر دیدیم که شاخص کل هم‌وزن توانست رشد 0.25 درصدی را رقم زند و بالای سطح 400 هزار واحدی خود را تثبیت کند.

ارزش معاملات خرد سهام و حق تقدم با احتساب معاملات صورت گرفته در صندوق‌های سهامی به 3245 میلیارد تومان رسید و از این میان شاهد ورود پول 67 میلیارد تومانی به گردونه معاملات سهام بودیم. از سوی دیگر به صندوق‌های درآمد ثابت و مختلط هم ورود پول 268 میلیارد تومانی رخ داد.

در بخش اول برنامه امروز سعید کرداری، رییس مدیر سرمایه‌گذاری گروه مالی راد به بررسی بازار سهام امروز و عوامل مهم تاثیرگذار برکلیت بازار سرمایه را مورد بررسی قرار داد. به عقیده وی بازارهای جهانی ریزش عجیبی را زین پس به خود نخواهند دید و در بخش دیگری از صحبت‌های خود شرایطی را تشریح کرد که بازار سهام می‌تواند وضعیت بهتری را به خود ببیند.

در بخش پایانی برنامه امروز اعضای تحریریه فردای اقتصاد عملکرد بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری را مورد بررسی قرار دادند و مهم‌ترین اخباری که در این بازارها در یک هفته اخیر رخ داده بود را تشریح کردند.

ویدئوهای مرتبط
فهرست پخش
شروع برنامه
پیشنهاد سردبیر