قیمت کدام رمز ارز در یک روز دو برابر شد؟

واکنش عجیب دوج کوین به توییت ایلان ماسک

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن

بورسان : به نظر می‌رسد رمزارزها و حتی دوج کوین نسبت به توئیت‌های ایلان ماسک بی تفاوت شده‌اند. آخرین توئیت ماسک نه تنها نتوانست قیمت بیت کوین و قیمت رمزارزها را در مسیر افزایشی قرار دهد، بلکه حتی رشد دوج کوین نیز در کمتر از 24 ساعت کاملا خنثی شد.

با وجود کم اثر شدن توئیت‌های ایلان ماسک بر رمز ارزها و حتی دوج کوین، اما قیمت یک رمز ارز نوظهور بعد از توئیت‌ ماسک بیش از دو برابر شد. اما این رمز ارز چیست و در حال حاضر چه قیمتی دارد؟

سبقت تاریخی اتریوم از بیت کوین؟

نظر مدیرعامل توییتر درمورد سرمایه‌گذاری در اتریوم

بی‌تفاوتی دوج‌کوین به ماسک

ایلان ماسک دیروز بار دیگر و بعد از مدت‌ها از دوج‌کوین در توئیتر نوشت. ماسک با دو توئیت به فاصله کمتر از یک ساعت این رمز ارز را مورد توجه قرار داد و البته مانند بسیاری از توئیت‌های قبلی او این دو توئیت نیز موضوع خاص و شفافی را در خصوص دوج کوین و دیگر رمز ارزها بیان نمی‌کردند.

ایلان ماسک ابتدا یک میم از شخصیت معروف پدرخوانده درباره‌ کد دوج کوین منتشر کرد و جمله «دوج کوین را آزاد کنید!» را در توییت خود نوشته است و طبق معمول هیچ توضیح دیگری ارائه نداد.

به فاصله کمتر از یک ساعت او توئیت دیگر منتشر کرد که به نظر می‌رسید بخشی از ترانه یک آهنگ کودکانه معروف با نام «Baby shark» را با نوشتن «Baby Doge» بازنویسی کرده است.

با این حال برخلاف گذشته اینبار رمز ارزها و حتی دوج کوین واکنش چندانی به توئیت‌های ماسک نشان ندادند. بیت‌کوین و اتر به نوسان خود در مسیر کاهشی ادامه دادند و دوج کوین نیز که بلافاصله بعد از توئیت ماسک رشدی حدود 10 درصد را تجربه کرده و از حدود 24 سنت به 26 سنت رسیده بود، بار دیگر در مسیر کاهشی قرار گرفت و در کمتر از 24 ساعت بعد از توئیت ماسک حتی به کمتر از 24 سنت نیز رسید.

این در حالی است که دوج کوین امسال با حمایت‌ها و توئیت‌های ایلان ماسک توانست بیش از دیگر رمزارزها رشد کند و افت بیش از 60 درصدی او در ماه‌های اخیر نیز باز به دنبال توئیت‌های ماسک رخ داد.

بیت‌کوین نیز با نیم درصد افت طی 24 ساعت گذشته حدود 33 هزار و 400 دلار معامله می‌شود. اتر با بیش از 4 درصد کاهش در این مدت به 2060 دلار رسیده است.

رمز ارزی که دو برابر شد

اما بعد از گذشت ساعاتی از انتشار توئیت ماسک، مشخص شد که یک رمز ارز جدید به نام «Baby Doge» وجود دارد که بعد از این توئیت به شدت در مسیر صعودی قرار گرفته است.

بیبی دوج‌کوین یک رمز ارز نوظهور است که پس از آن‌که ایلان ماسک در توییتر خود از «Baby Doge» نام برد، با افزایشی ۱۰۰ درصدی مواجه شد.

دوج کوین امسال با رشد نزدیک به 10 هزار درصد سردمدار رشد قیمت رمز ارزها بود. بخش اعظم این رشد نیز البته تحت تاثیر حمایت‌های ایلان ماسک به دست آمد. دوج کوین با نماد یک سگ نژاد شیبا روی یک سکه شناخته می‌شود.

بعد از توجه معامله‌گران و سرمایه‌گذاران به دوج کوین، رمز ارزهای دیگر با نام‌ها و نمادهایی نزدیک به دوج تولید شدند که شیبا کوین از آن جمله است. ظاهرا «بیبی دوج» نیز رمز ارز جدیدی است که تحت تاثیر رشد دوج کوین تولید شده است.

آنطور که در خبرها امده است حساب توئیتری مربوط به این رمز ارز اعلام کرده که کمتر از یک ماه از ایجاد آن می‌گذرد.

قیمت این رمز ارز در حال حاضر بسیار ناچیز و حدود 0.000000002022 دلار اعلام می‌شود که البته همین مقدار نسبت به دیروز و پیش از توئیت ایلان ماسک رشد بیش از 100 درصدی را ثبت کرده است.

توییت آقای ماسک واکنش‌های گسترده‌ای در فضای مجازی به همراه داشت، از جمله تیم رسانه‎‌ای Baby Doge به این توئیت پاسخ دادند.

این حساب به مدیرعامل تسلا پاسخ داد که «ما تو را دوست داریم ایلان!» برخی او را «پدر دوج» نامیدند. با این حال برخی از دنبال‌کنندگان ماسک نیز از این توئیت او ناراضی بودند. آنها در پاسخ به مدیرعامل تسلا نوشتند: «ببخشید اما این دیگر خنده دار نیست. چیز دیگری پیدا کنید تا خودت را سرگرم کنی.»

رشد بیبی دوج بعد از توئیت ایلان ماسک
اخبار مرتبط
پربازدیدهای اخیر
تازه‌ترین‌ها
پیشنهاد سردبیر