خبرهای مهم و لحظه‌ای بورس

دماسنج بورس؛ اخبار فوری، نکات مهم و تاثیرگذار بورس را اینجا بخوانید

بالاترین سرانه خرید حقیقی در بازار

در لیست فوق بالاترین سرانه‌های خرید در بازار را تا به اینجای کار مشاهده می‌کنید. به طور همزمان می‌توانید P/E ttm ، P/B و قدرت خریدار به فروشنده را بررسی کنید.

تحلیل تکنیکال های وب

نماد های وب در جریان معاملات امروز وارد محدوده مقاومتی خود شده است و در صورتی که بتواند از سد این مقاومت عبور کند می‌تواند تا سطح 1070 تومان رشد را تجربه کند. موضوع دیگر می‌تواند سبب تغییر روند این نماد از ناحیه شود الگوی سر و شانه معکوس است که در این نماد تشکیل شده است و در صورتی که خط گردن این الگو امروز یا فردا با قدرت شکسته شود می‌توان اهداف خوبی را برای این سهم متصور بود.
لازم به ذکر است که سایر اندیکاتورهای این نماد هم در شرایط مساعدی قرار دارند و سیگنال نزولی در آنهای مشاهده نمی‌شود.

*نگارنده در نوسانات این نماد ذی نقع است. فلذا ممکن است دچار سوگیری رفتاری در تحلیل خود شده باشد.

صف خرید متزلزل خساپا

خساپا که پس از افزایش 20 درصدی در ابتدای بازا مجاز-محفوظ شد، اکنون در کشف قیمت دارای صف خرید متزلزلی است و به نظر می‌رسد تا پایان فرصت یک ساعته، فروشندگان پیشی بگیرند.

از طرف دیگر اما خودرو وضعیت خوبی را پشت سر می‌گذارد و بیش از 800 میلیون برگه سهم تقاضا دارد.

بهبود تقاضا در این دقایق

به نظر می‌رسد که در این دقایق، تقاضا روند بهتری در بازار گرفته است و شاهد بهبود معاملات و تعداد صف‌های خرید هستیم به طوری که برای بار دیگر صف‌های خرید از فروش پیشی گرفتند.

بازگشایی نمادهای معاملاتی (ثامید)،(حفارس)،(خکمک)،(قثابت)

به اطلاع می رساند، نماد معاملاتی شرکت های توسعه و عمران امید (ثامید)، حمل ونقل بین المللی خلیج فارس (حفارس)، کارخانجات کمک فنر ایندامین سایپا (خکمک)، کارخانه های تولیدی و صنعتی ثابت خراسان (قثابت) با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله می باشند. مدیریت عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران

تحلیل تکنیکال خبهمن

نماد خبهمن در جریان معاملات امروز به مقاومت استاتیک خود رسید و با افزایش عرضه مواجه شد. باتوجه به اندیکاتور RSI این نماد موفق به عبور از مقاومت داینامیک خود شده است. فلذا می‌توان نسبت به عبور این نماد از سد این مقاومت امیدوار بود.
اندیکاتور SAR هم به واسطه نفوذ به زیر کندل‌های قیمت نشان دهنده روند صعودی در این نماد است و مادامی که این اندیکاتور به بالای کندل‌های قیمت نفوذ نکند سیگنال نزولی صادر نشده است.

سبقت صف‌های فروش از خرید در ابتدای بازار

در ابتدای شروع معاملات امروز شاهد فشار عرضه در اکثریت بازار هستیم و همین عامل باعث شده است که تعداد صف‌های خرید نسبت به روز گذشته کاهش زیادی داشته باشد.

تعداد صف خرید: 46
ارزش: 541 میلیارد تومان

تعداد صف فروش: 56
ارزش: 243 میلیارد تومان

شفاف‌سازی انرژی3

شفاف سازی #انرژی3  در خصوص انتقال سهم از نهادهای مالی و فعالان به سایر اشخاص

عرضه صف‌های خرید در پیش گشایش

وضعیت و روند نمادها در پیش گشایش

روند نماها در پیش گشایش نشان دهنده این موضوع است که تعداد قابل توجهی از نمادها از صف خرید در حال خروج هستند. اما شاهد ورود این نمادها به مدار منفی نیستیم.

سه پرسش مهم بورس
۸ آبان ۱۴۰۰

فرم