رشد یک میلیون تومانی قیمت سهام عدالت در یک هفته

  • اشتراک‌گذاری
  • 💜2
  • 👁️66
  • 💬0

بورسان: ارزش سهام عدالت در پایان معاملات هفته جاری به حدود 13 میلیون و 700 هزار تومان رسید. بر این اساس ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی طی یک هفته بیش از یک میلیون تومان رشد کرده است. 

طی 5 روز معاملاتی گذشته، قیمت سهام عدالت مسیر رو به رشدی را طی کرد و در پایان معاملات روز چهارشنبه با وجود افت اندک در این روز، رشد بیش از 8 درصدی هفتگی را به ثبت رساند. 

این رشد همراستا با رشد بازار سرمایه به دست آمد. شاخص کل بورس تهران نیز رشد هفتگی بیش از 7.5 واحد درصدی را به ثبت رسانده است. 

بر این اساس، ارزش 60 درصد سهام عدالت آزادشده به بیش از 8 میلیون و 220 هزار تومان رسیده است. 

در هفته‌های اخیر برخی کارگزاری‌ها از متوقف شدن فروش بلوکی سهام عدالت خبر داده‌‎ بودند. از سوی دیگر، برخی سهامداران عدالت به بورسان از تاخیر در واریزی‌های سهام عدالت پس از ثبت سفارش فروش خبر داده‎اند و بعضا گفته می‌شود بیش از 2 ماه از ثبت سفارش فروش سهام عدالتشان می‌گذرد، اما هنوز پولی به حساب آنها واریز نشده است که این خود گمانه توقف فروش سهام عدالت را تقویت می‌کند. 

با این حال، حسین فهیمی، مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اعلام کرده که فروش سهام عدالت متوقف نشده و فروش بلوکی و خرد آن ادامه دارد. اظهارات فهیمی اینجا آمده است. 

اخبار مرتبط
💬 نظرات
برای نظر دادن وارد شوید
هنوز نظری داده نشده است، شما اولین نفر باشید...