بورسان - Bourseon

پیش ‌بینی بورس فردا ۲۱ مهر ۱۴۰۰

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 1 پسندیدن

بورسان : بازار سهام در روزی که گذشت با نمایی کاملا قرمر روبه‌رو بود. کاهش قیمت دلار به حدود ۲۷ هزار تومان از عمده دلایل عدم استقبال سرمایه‌گذاران در بورس امروز است. در پایان ساعات کاری شاخص کل با افت ۲.۵ درصدی به کار خود پایان داد.

ارزش معاملات امروز در حدود ۵.۴ همت بوده و حقیقی‌ها مجددا به شکل فعالی در سمت فروشنده ظاهر شدند، به طوری که خروج پول حقیقی به مبلغ ۱.۲ همت رقم خورد. این عدد در حدود ۲۲ درصد ارزش معاملات خرد است و نشانی از ناامیدی سرمایه‌گذاران خرد دارد.

در پیش‌بینی بورس فردا انتظار داریم که بازار در روند منفی کار خود را آغاز کند. مثل بیشتر روزهای قبل وضعیت ادامه بازار منوط به نرخ ارز است که در صورت افزایش، احتمال کند شدن روند نزولی وجود دارد.

پیش بینی بورس فردا ۲۶ مهر ۱۴۰۰

قیمت دلار از نظر تکنیکالی حمایت کف کانال نزولی و حمایت استاتیک را دارا است. احتمالا نرخ ارز در محدوده ۲۷ هزار تومان مورد حمایت قرار گیرد و اندکی افزایش یابد.

گرچه شرایط بازار جهانی مطلوب است و برای بازار اهمیت دارد، اما اثر تغییرات نرخ ارز در بازار غالب بوده و نمی‌توان به اثر بازار جهانی بر بورس چندان امیدوار بود.

از لحاظ تکنیکالی نیز شاخص کل وضعیت نامساعدی دارد. با کندلی که امروز ثبت کرد، خط روند صعودی به سمت پایین شکسته شد و همچنین حمایت میانگین متحرک ۲۵ روزه نیز به طور کامل از بین رفت. درحال‌حاضر نخستین حمایت نزدیک آن در سطح ۱.۳۸۰ میلیون واحد قرار دارد.

تحلیل تکنیکال شاخص کل

جمع بندی:

در پیش بینی بورس فردا با توجه به شرایط تکنیکال شاخص کل بورس، میزان حجم معاملات، خروج پول ۱.۲ همتی و کاهش قیمت دلار نمی‌توان دورنمای مثبتی را روز آینده متصور بود.

اخبار مرتبط
پربازدیدهای اخیر
تازه‌ترین‌ها
پیشنهاد سردبیر