معلمان در مناسبت‌های ملی و مذهبی عیدی می‌گیرند؟

معلمان در مناسبت‌های ملی و مذهبی عیدی می‌گیرند؟
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
میرکاظمی درباره مصوبه پرداخت عیدی مناسبت‌های ملی و مذهبی به معلمان توضیحاتی ارائه کرد.

سید مسعود میرکاظمی در حاشیه هیأت دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به رتبه‌بندی معلمان توضیح داد: برای رتبه‌بندی معلمان ۶ هزار میلیارد اعتبار در نظر گرفته بودیم. منابع و مصارف برای هر ماه بسته می‌شود و قبل از رسیدن پایان ماه انجام می‌شود.

برای رتبه‌ بندی معلمان منبع گذاشتیم

میرکاظمی مبلغ بودجه را ۳۸ هزار میلیارد اعلام و اضافه کرد: برای رتبه‌بندی منبع گذاشتیم و در سقف بودجه این منابع پرداخت می‌شود.

پرداخت عیدی مناسبت‌های ملی و مذهبی به معلمان

میرکاظمی درباره مصوبه پرداخت عیدی مناسبت‌های ملی و مذهبی و پرداخت آن به معلمان گفت: اصلاً چنین مصوبه‌ای نداریم و اگر باشد همراه دیگر کارکنان دولت به معلمان هم پرداخت می‌شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به تلاش دولت در حمایت از مردم با پرداخت عادلانه یارانه‌ها ادامه داد: پیش از این هر تُن روغن را ۷۰۰ دلار وارد می‌کردیم که الآن به ۲۴۰۰ دلار در تُن رسیده است.

عمده درآمدهای کشور از مالیات و نفت

او درباره تعهدات سفرهای استانی دولت گفت: پایان سال گذشته ۱۳۵ درصد تعهدات سفرهای استانی اجرایی شد که ۳۵ درصد بیشتر از تعهدات بود و امسال هم بیشتر خواهد بود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان این‌که عمده درآمدهای کشور از مالیات و نفت است، افزود: از آنجا که مالیات‌ها از مرداد ماه پرداخت می‌شود و از آن‌سو قرار است برای عمران استقراض نکنیم، پرداخت‌های عمرانی از مرداد ماه بیشتر می‌شود.

میرکاظمی افزود: به همین منظور ۱۲ هزار میلیارد تومان از تیر اختصاص دادیم که این مبلغ علاوه بر ۱۵ هزار میلیارد تومان اوراق است که برای پروژه‌های عمرانی اختصاص داده شده است.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر