جزئیات تصادف هولناک زنجیره‌ای ۵۰ خودرو در خوزستان + فیلم

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 1 پسندیدن
صبح امروز (۲۰ دی‌ماه) بیش از ۵۰ خودرو در محور بهبهان –رامهرمز به صورت زنجیره‌ای تصادف کردند.

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از کشته شدن سه نفر تاکنون بر اثر تصادف زنجیره‌ای بیش از ۵۰ خودرو در محور بههبان –رامهرمز خبر داد.

عارف شرهانی گفت: صبح امروز (۲۰ دی‌ماه) در تماس با سامانه ۱۱۵ خبر تصادف زنجیره‌ای بیش از ۵۰ خودرو در محور بهبهان –رامهرمز روبه‌روی روستای دودانگه بهبهان اطلاع‌رسانی شد.

وی افزود: در پی این حادثه چهار خودرو در آتش سوختند. تاکنون این حادثه سه کشته داشته است.

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه این حادثه به علت مه‌آلودگی رخ داده است، گفت: عملیات امدادرسانی توسط اورژانس بهبهان در حال انجام است و نیروهای اورژانس دانشگاه علوم پزشکی اهواز نیز در حال آماده‌باش هستند.

تصادف زنجیره‌ای بیش از پنجاه خودرو در محور رامهرز- بهبان
تصادف زنجیره‌ای بیش از پنجاه خودرو در محور رامهرز- بهبان
تصادف زنجیره‌ای بیش از پنجاه خودرو در محور رامهرز- بهبان

بر اساس بررسی‌های اولیه، رعایت نکردن سرعت مطمئنه در وضعیت مه‌آلود، عامل وقوع حادثه امروز بوده است، اما علت دقیق بعد از بررسی‌های کامل اعلام می‌شود.

آخرین وضعیت مصدومان تصادف زنجیره‌ای خوزستان

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز آخرین وضعیت مصدومان تصادف زنجیره‌ای محور بهبهان - رامهرمز را تشریح کرد.

عارف شرهانی با اشاره به آخرین وضعیت مصدومان تصادف زنجیره‌ای امروز اظهار کرد: بر اساس آخرین اطلاعات در این حادثه چهار نفر کشته و ۳۳ نفر مصدوم شدند. یکی از مصدومان این حادثه باردار بوده و احیای قلبی دو مصدوم نیز در حال انجام است.

خطای انسانی علت تصادف زنجیره ای خوزستان است

رئیس پلیس راه خوزستان گفت: جاده بهبهان - اهواز صبح امروز شاهد پدیده مه غلیظ صبحگاهی بود اما با توجه به عریض بودن جاده و وجود علایم و تجهیزات ایمنی عامل اصلی این تصادف زنجیره ای سرعت بالای خودروها و بی احتیاطی رانندگان بوده است. برخی خودروها که آسیب کمتری دیده اند از محل حادثه تخلیه شده اما خودروهایی که دچار خسارت زیاد شده به پارکینگ منتقل شدند. با پاکسازی محل حادثه جاده بهبهان - اهواز برای تردد خودروها بازگشایی شده است.

افزایش آمار فوتی‌ها و مصدومان تصادف زنجیره‌ای

عارف اصل شرهانی، مسئول روابط عمومی فوریت‌های پزشکی خوزستان گفت: بیش از ۵۰ خودرو در این سانحه رانندگی دلخراش با هم برخورد کرده‌اند. متأسفانه ۵ نفر جان خود را از دست داده و ۴۱ نفر هم مصدوم شده‌اند. خبرها حاکی از آتش سوزی شدید و مجروحیت سرنشینان خودرو است. مصدومان پنج زن و ۳۶ نفر مرد بوده‌اند، از بین متوفیان نیز یک نفر زن و ۴ نفر مرد بودند. تا این لحظه ۱۰ نفر از مصدومان از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

منبع: خبرآنلاین-مهر-ایرنا

اخبار مرتبط
پربازدیدهای اخیر
تازه‌ترین‌ها
پیشنهاد سردبیر