خط سود

جذابیت ها و ریسک حفاری شمال

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 23 پسندیدن
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
Playback Rate
1.00x

در این برنامه از خط سود همراه با فاضل جمالزاده، مدیرعامل شرکت حفاری مپنا و عضو هیئت‌مدیره شرکت حفاری شمال و صابر پناهی‌شکوه، مدیرعامل پتروویو به فرصت‌ها و چالش‌ها در بالادست صنعت نفت و گاز پرداختیم.

فاضل جمالزاده از تجربیات خود به مدیریت شرکت‌های حفاری، شرکت در مناقصات و پروژه‌ها و قراردادهای جدید و وضعیت سودآوری آنها پرداخت و صابر پناهی‌شکوه، میزان سرمایه‌گذاری لازم برای رسیدن ایران به نقطه بهینه تولید نفت و گاز را مطرح کرد. بهرام گروسی به عنوان کارشناس نیز در این برنامه حضور داشت و با دیدگاه تحلیل گری در بازار سرمایه جذابیت ها و ریسک های سرمایه گذاری در این شرکت را تشریح کرد. این مقدمه‌ای برای شناخت صنعت و چالش‌های شرکت‌های حفاری بود تا با حضور بهرام گروسی در برنامه بعد، به طور خاص در مورد حفاری شمال و سودآوری شرکت گفتگو کنیم.

در بخش اول نیز با حضور مجتبی معتمدنیا، کارشناس بازار سرمایه به بررسی گزارش ارزش گذاری ریل پرداز نو آفرین با نماد حآفرین گذشت که البته عرضه آن توسط فرابورس به تاریخ دیگری موکول شد. در این بخش ارزشگذاری بالای عرضه‌های اولیه و تبعات آن برای بازار مورد بررسی قرار گرفت.

قسمت دوم بررسی حفاری: پاسخ مدیر عامل حفاری شمال به ابهامات

ویدئوهای مرتبط
فهرست پخش
شروع برنامه
پیشنهاد سردبیر