بورسان - Bourseon

سه ارز دیجیتال که آماده جهش هستند

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 2 پسندیدن
اسکات ملکر (Scott Melker)، تحلیل‌گر مطرح بازار ارزهای دیجیتال، از سه آلت کوین نام برده است که به زعم او پتانسیل خوبی برای رشد دارند.

ملکر که در توییتر چیزی در حدود ۶۰۰ هزار دنبال‌کننده دارد، از پالیگان (MATIC) ، سروم (SRM) و کاوا (KAVA) به‌عنوان ارزهایی نام برده است که شرایط تکنیکال مساعدی دارند.

دوج‌کوین آماده برای جهشی فوق‌العاده؟

قیمت پالیگان درحال‌حاضر ۱.۲۳ دلار است و به‌گفته ملکر، احتمال رشد ۴۰ درصدی آن وجود دارد.

ارز دیجیتال دیگری که او در فهرست خود گنجاننده، سروم است. سروم ارز بومی صرافی ابزارهای مشتقه سرمایه‌گذاری سروم است و به‌عقیده ملکر، ممکن است روندی مشابه پالیگان داشته باشد. او انتظار جهش ۵۰ درصدی برای سروم را دارد و می‌نویسد:

هدف سروم [از نظر من] رسیدن به حدود ۱۳ دلار است.

آینده بیت کوین پس از فتح ۵۵ هزار دلار

کاوا ارز دیجیتال دیگری است که ملکر می‌گوید روند خوبی را در پیش گرفته و ممکن است ۴۶ درصد رشد کند. در این صورت باید انتظار رسیدن قیمت این ارز دیجیتال به ۹.۲ دلار را داشت. درحال‌حاضر هر واحد از کاوا در محدوده ۶.۱۲ دلاری معامله می‌شود.

ملکر به سراغ تزوس هم رفته. قیمت تزوس با اوج تاریخی خود فاصله زیادی ندارد و با عبور از این محدوده، وارد فاز کشف قیمت می‌شود. ملکر در ارتباط با تزوس نوشت:

تقریباً از نقطه اول سه برابر و از نقطه دوم (دایره‌های سیاه رنگ) به‌ترتیب ۳ و ۲ برابر رشد داشته است. فاصله زیادی با [بازه] کشف قیمت نداریم. بسته‌شدن قیمت تزوس در بالای ۸.۴ دلار، روند کشف قیمت را آغاز می‌کند.

شایان ذکر است که قیمت تزوس در ۲۴ ساعت گذشته چیزی در حدود ۱۲ درصد از ارزش خود را از دست داده است.

منبع: ارزدیجیتال

اخبار مرتبط
پربازدیدهای اخیر
تازه‌ترین‌ها
پیشنهاد سردبیر