جزئیات فروش فوق‌العاده ۷ محصول سایپا + لینک ثبت نام

جزئیات فروش فوق‌العاده ۷ محصول سایپا + لینک ثبت نام
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 1 پسندیدن
فروش فوق‌العاده ۷ محصول سایپا آغاز شد.

دومین شرایط فروش فوق‌العاده محصولات گروه خودروسازی سایپا ویژه دی‌ماه با عرضه هفت محصول آغاز شد.

کدام محصولات سایپا در طرح فروش فوق‌العاده حضور دارد؟

در این طرح هفت محصول شامل کوییک معمولی، کوییک.آر، تیبا۲، سایپا۱۵۱، کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک، ساینا با گیربکس معمولی و رینگ فولادی و همچنین وانت پادراپلاس عرضه خواهد شد.

موعد زمانی تحویل محصولات سایپا

بر اساس این گزارش، همه محصولات با موعد زمانی تحویل ۹۰ روزه و با قیمت قطعی عرضه می‌شوند و فقط درصورت هرگونه افزایش در هزینه‌های شماره‌گذاری، بیمه، مالیات، مالیات نقل و انتقال و عوارض تا پیش از فاکتورشدن خودرو، پرداخت هزینه‌ها بر عهده مشتریان خواهد بود.

خریداران خودروی صفر مالیات می‌دهند؟

لینک ثبت نام فروش فوق‌العاده ۷ محصول سایپا

متقاضیان برای شرکت در طرح فروش فوق‌العاده هفت محصول گروه خودروسازی سایپا می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به ‌نشانی saipa.iranecar.com نسبت به دریافت کد کاربری و کلمه عبور و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند.

محدودیت‌های فروش فوق‌العاده سایپا

همه محدودیت‌های اعمال شده در طرح‌های قبلی در این طرح نیز برقرار خواهد بود و منتخبان اصلی و رزرو نیز بر اساس قرعه‌کشی تعیین خواهند شد.

مطابق آمارهای منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت، نارنجی‌پوشان جاده مخصوص از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا پایان آذرماه ۳۲۳ هزار و ۲۲۷ دستگاه خودرو تولید کردند که حاکی از رشد ۶.۱ درصدی در مقایسه با مدت مشابه پارسال است.

منبع: روابط عمومی سایپا

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر