دوره آموزشی پرایس اکشن و تحلیل تکنیکال ره‌آورد آکادمی آغاز شد!

دوره آموزشی پرایس اکشن و تحلیل تکنیکال ره‌آورد آکادمی آغاز شد!
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن

امروزه با گسترش بازارهای مالی و همچنین رشد فناوریهای ارتباطی و فراگیر شدن اینترنت، افراد دسترسی بسیار سادهای به بازارهای مالی پیدا کرده‌اند. این اتفاق می‌تواند یک مزیت برای کسب درآمد محسوب شود و از طرفی دیگر خطر بزرگی است برای افرادی که دانش و علم تجارت در این بازارها را ندارند.
لازمه حضور موفق در بازارهای مالی متفاوت کسب مهارت و دانش کافی برای دریافت سود در آن‌ها است. ازاین‌رو برای تمامی افرادی که می‌خواهند در یک بازار مالی سرمایه گذاری کنند کسب مهارت و اطلاعات کافی ضروری است. دوره‌های مختلفی برای یادگیری مهارت در این زمینه برگزار می‌شود که یکی از آن‌ها دوره پرایس اکشن است. اگر می‌خواهید با دوره پرایس اکشن ره‌آورد آکادمی بیشتر آشنا شوید تا پایان مطلب با ما همراه شوید.

چرا در دوره پرایس اکشن ره‌آورد آکادمی شرکت کنیم؟

این دوره یکی از بهترین و جامع‌ترین دوره‌های پرایس اکشن است که در کشور برگزار می‌شود. پرایس اکشن، در واقع روشی است که با استفاده از آن می‌توانید از نوسانات قیمت سود کسب کنید. در این دوره به خوبی می‌آموزید که چگونه با نگاهی ساده به نمودار روندها قیمت را پیش‌بینی کنید و سود بگیرید.
این دوره به صورت آنلاین و در مدت زمان 36 ساعت توسط دو نفر از برترین اساتید کشور در این حوزه به شکل کاملا حرفه‌ای برگزار می‌شود. به‌طوری‌که پس از پایان دوره قادر خواهید بود که به صورت روزانه از نوسانات قیمت سود بگیرید.
همچنین از معامله‌گری در بازار بورس درآمد جانبی نیز داشته باشید و در بازارهای مالی مانند فارکس و ارزهای دیجیتال به فعالیت بپردازید و درآمد ارزی را تجربه کنید. لازم است اشاره کنیم این دوره دارای پشتیبانی یک ساله پس از دوره است و می‌توانید مهارت‌هایی که فرا گرفته‌اید را در شرایط واقعی بازار تجربه کنید؛ بنابراین شرکت در این دوره پرایس اکشن ره‌آورد برای افرادی به فکر درآمد دوم هستند و یا علاقه‌مند به ترید در بازارهای مالی می‌باشند می‌تواند بسیار مفید باشد.

دوره تحلیل تکنیکال خدمتی دیگر از ره‌آورد آکادمی

یکی دیگر از دوره‌هایی که توسط این آکادمی برگزار می‌شود دوره تحلیل تکنیکال است که مباحث آن به شیوه کاملا علمی گردآوری و تدوین شده‌اند. ازاین‌رو دانشجو را به صورت کاملا هدفمند و گام به گام جهت به‌کارگیری عملی آن‌ها در شرایط بازار واقعی سوق می‌دهد.

بنابراین پیشنهاد می‌کنیم که اگر علاقه‌مند به حضور در بازار ارزهای دیجیتال هستید، ضمن شرکت در دوره ارز دیجیتال جامع حتما در این دوره نیز شرکت کنید و با آمادگی کامل وارد بازارهای مالی شوید. لازم است که اشاره کنیم تحلیل تکنیکال منحصر به یک بازار خاص نیست و همیشه در هر بازار مالی می‌توان از آن استفاده نمود و با استفاده از آن در کنار سایر روش‌ها سهم‌ها و بازار را تحلیل نمود و درآمد رسید.

Loading...
دوره تحلیل تکنیکال

دوره اقتصاد کلان- دوره‌ای که نباید از آن غافل شد

از دیگر دوره‌هایی که توسط ره‌آورد آکادمی برگزار می‌شود دوره اقتصاد کلان است. اقتصاد کلان در واقع پایه تمامی اتفاقاتی است که در بازارهای مالی رخ می‌دهد. این دوره توسط برترین اساتید اقتصاد کشور طراحی و تنظیم شده و در آن به خوبی می‌آموزید که چگونه رفتار کل اقتصاد را پیش‌بینی نمایید. با شرکت در این دوره می‌توانید در دوره‌های مختلفی مانند رکودی یا تورمی بهترین سرمایه‌گذاری با کمترین میزان ریسک را داشته باشید.

با ره‌آورد بر فراز بورس باشید

یکی از بهترین وب‌سایت‌هایی که برای حضور موفق در بازارهای مالی ملی و بین‌المللی می‌تواند همواره در کنار شما باشد تا با آمادگی لازم وارد معاملات پر سود شوید، ره‌آورد آکادمی است. این مجموعه از محصولات شرکت پردازش اطلاعات مالی مبنا است و دارای بیش از 300 هزار عضو و کاربر فعال می‌باشد.

این مجموعه امکانات و خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به اطلاعات زنده بازار سرمایه، نقشه بازار، انتقال داده، فیلتر پیشرفته، دیده بان، هشدار و بولتن اشاره نمود؛ بنابراین با مراجعه به آن وشرکت در دوره‌هایی مانند دوره تحلیل بنیادی و... که آکادمی ره‌آورد برگزار می‌کند، می‌توانید اطلاعات خود را همیشه به‌روزنگه دارید و معاملات پرسودی را در بازارهای مالی تجربه کنید.

Loading...
دوره اقتصاد کلان در ره آورد آکادمی

سخن پایانی

با یادگیری روش معامله گری پرایس اکشن می‌توانید بازدهی معاملات خود در بازار سرمایه را چندین برابر افزایش دهید. پرایس اکشن از روش‌های بسیار کاربردی در تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال است که برای تخمین قیمت‌ها توسط معامله‌گران استفاده می‌شود. دوره‌های پرایس اکشن توسط مجموعه‌های مختلفی برگزار می‌شود اما یکی از معتبرترین سایت‌ها در حوزه بازارهای مالی که برگزارکننده این دوره و سایر دوره‌های کاربردی است وب‌سایت ره‌آورد می‌باشد. جهت آشنایی بیشتر با خدمات این مجموعه کافی است به آدرس https://rahavard365.com وب‌سایت ره‌آورد مراجعه کنید.

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر