سخنان رئیسی در دفاع از وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
بعد از گذشت ۱۰۰ روز از دولت جدید وزارت آموزش و پرورش هنوز وزیر ندارد. امروز رئیسی به مجلس رفت تا از وزیر پیشنهادی خود دفاع کند.

‌‏رئیس‌جمهوری در جلسه دفاع از مسعود فیاضی گزینه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش در مجلس: امروز بعد از ۸۳ روز از آغاز دولت، به حل مشکلات امیدوارترم. جلوه‌هایی از گشایش‌ها وجود دارد.

آیت‌الله رئیسی در مجلس: جلوه‌هایی از گشایش‌ها وجود دارد.

امروز با تزریق ۱۰۰ میلیون دز تزریق واکسن، گام خوبی برای درمان کرونا انجام شد.

شرایط واکسن نسبت به قبل متفاوت شده است.

‏تعامل با شرق و غرب در دولت سیزدهم از انفعال خارج و فعال شده است.

رئیس‌جمهوری گفت: اگر کاری در کشور پیش می‌رود با همکاری همه است. امیدواری مردم باید روز به روز بیشتر شود و این در گرو همکاری همه بخش‌ها مخصوصا همکاری دولت و مجلس است.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی که صبح امروز (سه شنبه) برای دفاع از وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در صحن علنی مجلس شورای اسلامی حضور یافته است، اظهار کرد: با گذشت ۸۳ روز از عمر دولت بدون استقراض از بانک مرکزی حقوق و دستمزدها در زمان خود انجام شد. فروش نفت با موفقیت در حال انجام است‌. افزایش منابع ارزی و ریالی در حال انجام است. با گام نهایی که همین روزها برداشته شده است نگرانی بابت کالاهای اساسی و ذخایر وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: شورای‌عالی مسکن تشکیل دادیم و طرح ساخت مسکن آغاز شد و تهیه زمین در حال انجام است. شورای‌عالی اشتغال تشکیل شد و کار در حال انجام است. وضعیت تعامل و دیپلماسی با شرق و غرب به حالت فعال برگشته است.

رئیسی با بیان اینکه مسائلی مانند معوقات کارگران سامان پیدا کرد، افزود: نمایندگان باید بیشتر در جریان مسائل قرار گیرند. نشست‌های صبح پنجشنبه را با نمایندگان داریم. در این جلسات نمایندگان مسائل شخصی مطرح نمی‌کنند بلکه دغدغه‌های مردم بیان شده است. به یک سوم استان‌ها سفر داشته ام. در این سفرها تریبون قبل از اینکه در اختیار وزرا باشد در اختیار نمایندگان قرار می‌گیرد، اما من این ارتباط را کافی نمی‌دانم و نشست دولت و مجلس را در اسرع وقت باید داشته باشیم. اگر کاری در کشور پیش می‌رود با همکاری همه است. امیدواری مردم باید روز به روز بیشتر شود و این در گرو همکاری همه بخش‌ها مخصوصا همکاری دولت و مجلس است.

وی تاکید کرد: سفر به استان‌ها برای من مغتنم است. یک روز در هفته برای استان‌ها باید گذاشت تا با مشکلات مردم آشنا شویم.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط
پربازدیدهای اخیر
تازه‌ترین‌ها
پیشنهاد سردبیر