اظهارات رئیس سازمان برنامه درباره قیمت بنزین

اظهارات رئیس سازمان برنامه درباره قیمت بنزین
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: هیچ تغییری در قیمت بنزین صورت نخواهد گرفت و اگر طرحی در جایی اجرا می‌شود، به معنی این نیست که در کل کشور اجرا می‌شود.

سید مسعود میرکاظمی معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: هیچ تغییری در قیمت بنزین صورت نخواهد گرفت و اگر طرحی در جایی اجرا می‌شود، به معنی این نیست که در کل کشور اجرا می‌شود.

قیمت نان سنتی تغییر نمی‌کند

میرکاظمی در اردستان با اشاره به اینکه در خصوص نان سنتی هم همان شکل سابق ادامه خواهد یافت، افزود: اگر طرحی در جایی اجرا می‌شود، به معنی این نیست که در کل کشور اجرا می‌شود.

او به تامین یارانه دارو اشاره کرد و گفت: در این راستا، ارز مورد نیاز در اختیار واردکنندگان دارو و گندم قرار می‌گیرد و در خصوص سایر نهاده‌ها هم ارز نیمایی داده می‌شود و در زمینه واردات محدودیتی نیست.

جلوی استقراض را گرفتیم

معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان این که در سنوات گذشته برای کاهش هزینه‌ها خلقِ پول می‌کردند، گفت: استقراض باعث افزایش نقدینگی و ایجاد تورم می‌شود که جلوی آن را گرفتیم و از لحاظ مصارف و مخارج اجازه خلق پول نداریم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه در دیدار با مردم و فعالان اقتصادی اردستان، نکات و مشکلات آنان مطرح شد و تلاش می‌شود، گفت: مهم‌ترین مسئله این شهرستان بهبود وضعیت راه ها، تأمینِ آبِ شربِ پایدارِ روستایی و ارتقای شاخص‌های بهداشت و درمان است.

او اظهار کرد: در خصوص اشتغال، کسی مراجعه نکرد، در صورتی که در شهرستان‌های دیگر، بخش زیادی از وقت به بحث درخواست اشتغال اختصاص می‌یابد.

حضور در جلسه شورای اداری اردستان از دیگر برنامه‌های سفر نماینده عالی دولت به این شهرستان است.

منبع: خبرآنلاین

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر