زنگ پایان

به روند مثبت بورس می‌توان اعتماد کرد؟

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 27 پسندیدن
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
Playback Rate
1.00x

بورس تهران، در روز یکشنبه مثبت و صعودی دنبال شد و شاخص کل با رشد ۳۷،۱۶۶ واحدی (معادل ۲.۳۳ درصد) مقاومت روانی ۱‌.۶ میلیون را شکست و در نهایت عدد یک میلیون و ۶۳۵ هزار واحدی را در‌ پایان ثبت کرد. شاخص هم‌وزن که نماینده سهام کوچکتر بازار است نیز شرایط مشابهی داشت و با رشد ۲.۱۴ درصدی همراه شد. بازار سهام امروز در ادامه معاملات خوب روز گذشته و تحت تاثیر چند عامل مهم، توانست عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارد و بار دیگر رنگ سبزی بر تابلوی نمادها نقش بست تا روند مثبتی را در دومین روز هفته جاری به ثبت برساند. ارزش معاملات نیز به روند صعودی خود ادامه داد و عدد 10،۷۰۰ میلیارد تومانی را ثبت کرد تا در کنار ورود پول ۶۰۰ میلیارد تومانی، از شرایط مطلوب بورس تهران خبر دهد. در بین صنایع خودرو و قطعات، بانک و فلزات و در بین نمادها خودرو، پالایش و خساپا بیشترین ارزش معاملات را داشتند.

در بخش اول برنامه زنگ پایان یکشنبه میزبان امیر اعتمادی، کارشناس بازار سرمایه بودیم و مهم‌ترین اخبار و تحولات این روزهای بازار سهام و چشم‌انداز آتی آن بررسی شد.

در بخش دوم نیز همراه با حسین شیبانی،‌ کارشناس بازارهای مالی بین‌الملل به بررسی آخرین روندهای بازار جهانی در آغاز سال ۲۰۲۳ پرداختیم.

ویدئوهای مرتبط
فهرست پخش
شروع برنامه
پیشنهاد سردبیر