ساعت کاری جدید بانک‌ها در تابستان ۱۴۰۱ اعلام شد

ساعت کاری جدید بانک‌ها در تابستان ۱۴۰۱ اعلام شد
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن

مرتضی قمری وفا، مدیر روابط عمومی بانک مرکزی ساعت کاری جدید بانک ها از ۲۱ خرداد را اعلام کرد. او در توییتی نوشت: ساعت خدمت‌رسانی بانک‌ها به مشتریان از روز شنبه ۲۱ خردادماه تا ۳ شهریور ۱۴۰۱ به شرح زیر است:
روزهای شنبه تا چهارشنبه
بانک‌های دولتی: ۷:۱۵ تا ۱۳:۱۵
بانک‌های خصوصی: ۷:۱۵ تا ۱۳:۳۰

روز پنجشنبه
همه بانک‌ها: ۷:۱۵ تا ۱۲:۳۰

Loading...
ساعت کاری جدید بانک ها در ۱۴۰۱

ساعت جدید تعطیلی ادارات اعلام شد

مدیرعامل توانیر گفت: طبق مصوبه دولت، اختیار تغییر ساعات اداری به استانداران داده شده و تاکنون، در ۱۰ استان کشور که گرمسیر هستند، اجرایی شده است. ساعت کاری ادارات در کدام استان‌ها تغییر کرد؟ + جدول

وی افزود: تغییر ساعات به شکلی است که ادارات قبل از ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه تعطیل شوند تا در دوره اوج مصرف که از ساعات ۱۳ یا ۱۴ آغاز می‌شود، ادارات تعطیل شده باشند.

مدیرعامل توانیر گفت: این طرح سبب تناسب بخشی به وضعیت ترافیک هم خواهد شد که مصوبات اولیه آن در ۱۰ استان دیگر نیز تهیه شده و احتمالا طی امروز و فردا، تعداد استان‌هایی که باید تغییر ساعات بخش اداری را داشته باشند، به ۲۰ استان می‌رسد.

زمان تغییر ساعات کار اداری

محرابیان، وزیر نیرو گفت: در راستای مدیریت مصرف برق در بخش اداری، ساعت شروع کار ادارات در تیرماه و مردادماه تغییر می‌کند.

تاثیر تغییر ساعات کار اداری بر کاهش مصرف برق

مصطفی رجبی‌مشهدی درباره تاثیر تغییر ساعات کار اداری بر کاهش مصرف برق اظهارکرد: در صورتی که ساعت کار اداری تغییر کند و وسایل سرمایشی بعد از خاتمه کار به طور کامل خاموش شوند، پیش‌بینی ما این است در کل کشور حداقل ۱۲۰۰ مگاوات از این محل صرفه‌جویی شود، بر اساس مصوبه هیات وزیران استانداران در خصوص اصلاح ساعت کار مجازند.

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر