سرمایه‌گذار شو

شناسایی تکنیک‌های افزایش حقوق؛ پردرآمدترین شغل‌های ایران کدامند؟

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 21 پسندیدن
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
Playback Rate
1.00x

ابتدا همراه با شهاب رحیمی، خبرنگار بورسان، در بخش تحلیل خبر، تاثیرات اجرای طرح مالیات بر خانه‌های خالی را مورد بررسی قرار دادیم و در ادامه دلایل و عواقب تراز منفی تجاری ایران در ۱۰ ماهه ابتدای سال ۹۹ مورد بررسی قرار گرفت. 

 

آسیه حاتمی، مدیرعامل ایران تلنت، مشخصه‌های تاثیرگذار بر میزان حقوق دریافتی را شرح داد و تاکید داشت که مهم‌ترین مشخصه‌های اساسی در تعیین حقوق افراد این است که در چه شرکتی استخدام شوند، در چه شغلی استخدام شوند و در نهایت چه ویژگی‌های فردی دارند. در ادامه مشاغل پردرآمد در ایران را بازگو کرد و افزود که هم‌اکنون در بازار کار دیگر میزان تحصیلات و سابقه کاری فرد اهمیت گذشته را ندارد و مدیران به توانایی های فردی افراد وزن بیشتری تخصیص می‌دهند و این نکته را افزود که کسانی که در رابطه با شرکتی که قصد دارند در آن استخدام شوند، تحقیق صورت می‌دهند، نتیجه بهتری از جلسه مصاحبه خود دریافت می‌کنند و البته سیاست های کلان کشور را در میزان حقوق دریافتی افراد بی‌تاثیر نمی‌دانست. 

 

در بخش پایانی جعفر خیرخواهان، اقتصاددان و مترجم کتاب "اقتصاد" اثر پارتا داسگوپتا این کتاب را معرفی کرد و مطالب مهم مطرح شده در این کتاب را مختصراً شرح داد.

ویدئوهای مرتبط
فهرست پخش
شروع برنامه
پیشنهاد سردبیر