واکنش استاندار سابق خوزستان به خبر فرارش از کشور

واکنش استاندار سابق خوزستان به خبر فرارش از کشور
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
برخی از رسانه‌ها مدعی شدند غلامرضا شریعتی که از اصلی‌ترین حامیان مالک ساختمان متروپل بوده، کشور را با بلیت یک طرفه به مقصد امارات ترک کرده است.

در پی سفر اخیر استاندار سابق خوزستان به کشور امارات، برخی رسانه‌های تندرو کوشیده اند فرار غلامرضا شریعتی از ایران را به مخاطبان القا کنند، به عنوان نمونه، سایتی در خبری با تیتر «غلامرضا شریعتی از کشور خارج شد» و همراه با عکسی از شریعتی کنار حسن روحانی، رئیس جمهور سابق در هواپیما منتشر و مدعی شده: «شریعتی که از اصلی‌ترین حامیان مالک ساختمان متروپل بوده، کشور را با بلیت یک طرفه به مقصد امارات ترک کرد.»

واکنش استاندار سابق خوزستان به خبر فرارش از کشور

استاندار سابق خوزستان در واکنش به خبر فرارش از کشور نوشت: اصرار به تداوم دروغ‌پردازی و تحریف و فروریختن آوار جنگ روانی بر مردم داغدیده دارند.

غلامرضا شریعتی در یادداشتی اینستاگرامی نوشت:

«من نمی‌رنجم ازین لیک این لگد خاطر ساده‌دلی را پی کند

ظاهرا دروغ‌پردازان و تحریف‌کنندگان آنچنان برای انتقام‌جویی و فرافکنی و پوشش ناکارآمدی‌های خود حریص هستند که با چوب حراج‌زدن به اعتبار رسانه‌های خود (حتی رسانه خبرگزاری رسمی کشور) و همنوا شدن با کسانی که سالیان سال است کینه ایران و ایرانی را در دل دارند و از هیچ کوششی برای ضربه‌زدن به میهن عزیزمان دریغ نمی‌کنند، اصرار به تداوم دروغ‌پردازی و تحریف و فروریختن آوار جنگ روانی بر مردم داغدیده دارند. گرچه تلاش‌های آنان برای پوشش ناکارآمدی‌ها و سلب مسئولیت‌ها و انحراف اذهان از مسائل اصلی به جایی نخواهد رسید.

البته باید این نکته را هم تاکید کنم که آنهایی باید از ایران فرار کنند که ایران اسلامی این دارایی مشترک همه ما را طعمه منافع خود کرده‌اند و بی‌توجه به ضرورت انسجام و همدلی ملی، بر طبل انتقام، نزاع و جنگ روانی می‌کوبند.

انشاءالله این هفته در دفتر کارم در اهواز خواهم بود و به حرمت افکار عمومی و در دفاع از حق مردمی که ناجوانمردانه آرامش روانی آنها هدف قرار گرفته است و برخلاف رویه همیشگی از کسانی که یک سفر عادی کاری چندروزه اینجانب را به سوژه موضوع جنگ روانی و تشویش اذهان و تضعیف سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی در کشور تبدیل کردند به دستگاه قضا شکایت خواهم کرد.»

منبع: همهشهری-خبرآنلاین

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر