واکنش قیمت خودرو به گرانی دلار

واکنش قیمت خودرو به گرانی دلار
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن

قیمت بازار خودرو که چند هفته گذشته را با کاهش و ثبات قیمت سپری کرده بود، به نظر می‌رسد دوباره وارد فاز صعودی شده است. از ابتدای هفته بسیاری از مدل‌های پرتقاضای بازار دوباره افزایش قیمت را ثبت کردند. این در حالی است که آنگونه که مسئولان اظهار می‌کردند انتظار می‌رفت با نهایی شدن واردات خودرو و همچنین طرح جدید وزارت صمت، بازار خودرو با کاهش قیمت همراه شود.

پژو ۲۰۶ امروز با یک میلیون افزایش همراه بود و ۳۰۴ میلیون تومان قیمت خورد. ۲۰۶ تیپ ۵ فول مدل ۱۳۹۹، با دو میلیون افزایش همراه بود و ۳۵۵ میلیون تومان معامله شد.پژو ۲۰۷ دنده‌ای سقف پانوراما بدون تغییر ماند و ۴۱۳ میلیون تومان معامله می‌شود. قیمت نسخه اتوماتیک و در مدل ۱۴۰۰ با ۵ میلیون افزایش دیگر، ۶۱۰ میلیون تومان معامله می‌شود. نسخه دنده‌ای با سقف فلزی و مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر، ۳۹۷ میلیون تومان معامله می‌شود.

پژو ۴۰۵ در نسخه بنزینی با دو میلیون افزایش همراه بود و ۲۹۲ میلیون معامله می‌شود. همین خودرو در نسخه دوگانه سوز هم با ۲ میلیون افزایش همراه بود و قیمت ۳۰۲ میلیون تومان را ثبت کرد.پژو پارس LX مدل ۱۴۰۱ مطابق روند ثابت هفته گذشته بدون تغییر ۳۸۰ میلیون تومان معامله می‌شود. این خودرو در مدل ۱۴۰۱ و با موتور XU۷ با ۱ میلیون افزایش دیگر ۳۱۵ میلیون تومان معامله می‌شود.

پژو ۲۰۰۸ هم پس از چند روز ثبات با بیست میلیون افزایش همراه بود و ۱ میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان معامله می‌شود.سمند LX در مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۳۰۵ میلیون تومان قیمت خورد.دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ با ۲ میلیون افزایش همراه بود و ۴۰۶ میلیون تومان قیمت خورد. این خودرو در نسخه توربو اتوماتیک هم دو میلیون گران شد و ۵۱۷ میلیون تومان معامله می‌شود.تارا اتوماتیک بدون تغییر ماند و ۵۹۵ میلیون تومان معامله می‌شود. نسخه دنده‌ای هم با ۵ میلیون افزایش ۴۶۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

قیمت رانا پلاس بدون تغییر ۲۹۹ میلیون تومان معامله می‌شود. این خودرو در نسخه با سقف شیشه‌ای با ۳ میلیون افزایش ۳۲۸ میلیون تومان قیمت خورد.

Loading...


پراید ۱۱۱ پس از هفته‌ها ثبات امروز با ۱ میلیون تومان افزایش همراه بود و ۲۰۴ میلیون تومان معامله شد و نسخه ۱۳۱ هم ۱ میلیون گرانتر شد و امروز در بازار ۱۸۳ میلیون تومان معامله شد. پراید وانت یا همان ۱۵۱ هم بدون تغییر ۱۸۷ میلیون تومان قیمت خورد.کوییک اتوماتیک پلاس در مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۳۳۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

نسخه ساده و دنده‌ای این خودرو بدون تغییر بود و ۲۱۷ میلیون تومان معامله شد.سایناEX دنده‌ای هم ۴ میلیون ارزان شد و ۲۱۴ میلیون تومان معامله می‌شود.

تیبا هاچبک امروز هم بدون تغییر بود و ۲۰۴ میلیون قیمت خورد. نسخه صندوقدار هم تغییری نداشت و ۱۹۴ میلیون تومان معامله شد.قیمت شاهین در مدل ۱۴۰۰ با ۳ میلیون کاهش ۳۷۲ میلیون تومان معامله می‌شود. قیمت مدل ۱۴۰۱ بدون تغیر میلیون افزایش ۳۸۸ میلیون تومان معامله شد.

Loading...

منبع: اقتصادآنلاین

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر