کدام نان گران شد؟

کدام نان گران شد؟
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 1 پسندیدن
در حالی که نرخ جدید انواع نان فانتزی اعلام شد، مدیر کل بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه قیمت نان سنتی هیچگونه افزایشی نداشته است، گفت: شایعاتی که در فضای مجازی مبنی بر افزایش قیمت نان سنتی اعم از نان بربری، سنگک، لواش و خراسانی وجود دارد، تکذیب می‌شود.

مدیر کل بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی خبرها مبنی بر افزایش قیمت نان سنتی را تکذیب کرد و گفت: قیمت‌گذاری نان فانتزی رقابتی است.

مسعود امراللهی با بیان اینکه قیمت نان سنتی هیچگونه افزایشی نداشته است، گفت: شایعاتی که در فضای مجازی مبنی بر افزایش قیمت نان سنتی اعم از نان بربری، سنگک، لواش و خراسانی وجود دارد، تکذیب می‌شود.

افزایش قیمت نان سنتی تخلف است

او با اشاره به اینکه افزایش قیمت نان سنتی تخلف است، افزود: هموطنان می‌توانند از طریق سامانه‌های ۱۲۴ و ۱۳۵ تعزیرات تخلفات صورت‌ گرفته را گزارش دهند که سریعاً بررسی و با فرد متخلف برخورد خواهد شد.

مدیر کل بازرسی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به قیمت نان‌های فانتزی نیز گفت: از اول اردیبهشت به دلیل اینکه آرد نان‌های فانتزی آزاد شد، قیمت آن هم رقابتی شد و شامل قیمت‌گذاری نیست.

امراللهی تصریح کرد: سه نوع آرد داریم. یک آرد با سبوس ۲۷ درصد که قیمت آن ۱۶۹۰۰ تومان است. آرد با سبوس ۱۸ درصد که قیمت آن ۱۵ هزار و ۳۰۰ تومان است و اکثر نانوایی‌ها هم از این آرد استفاده می‌کنند. البته با آرد سبوس ۲۲ درصد هم داریم که قیمت آن ۱۶ هزار تومان است. قیمت این آردها توسط سازمان حمایت تصویب شده و در سایت این سازمان وجود دارد.

او در پایان گفت: قیمت‌گذاری نان‌های فانتزی و حجیم رقابتی است، زیرا آرد آنها آزاد است.

نرخ جدید انواع نان فانتزی اعلام شد

اتحادیه صنف نان‌های حجیم و نیمه حجیم تهران، قیمت جدید نان‌های صنعتی را اعلام کرد.

در نرخ‌نامه جدید هر قرص نان باگت معمولی ۱۰ هزار تومان، نان باگت فرانسوی ۱۵ هزار تومان و نان همبرگری ۷ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

بر اساس ابلاغیه این اتحادیه، قیمت جدید نان‌های صنعتی (حجیم و نیمه حجیم) به شرح زیر است:

Loading...
نرخ جدید نان فانتزی

بر این اساس، اعضا باید روز شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه با مراجعه به اتحادیه، نرخ‌نامه جدید را همراه با امضا و مهر برای نصب در واحد صنفی خود دریافت کنند.

منبع: ایسنا- صداوسیما

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر