بورس‌ها بیت‌کوین را به رسمیت شناختند

  • اشتراک‌گذاری
  • 💜3
  • 👁️3786
  • 💬0

بورسان: سی‌ان‌بی‌سی در گزارشی تحلیلی اشاره کرده که در اتفاقی بزرگ برای بازار ارزهای دیجیتال قرار است سهام صرافی کوین‌بیس که یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های دیجیتالی جهان است، در بازار بورس نیویورک عرضه اولیه شود. این نخستین عرضه بزرگ بورسی مربوط به ارزهای دیجیتالی در بورس آمریکا است و کمیسیون بورس اوراق بهادار امریکا پس از مدت‌ها کشمکش با این کار موافقت کرد.

دیگر خبر مهم امروز در مورد این رمزارز، خرید ۲۵۳ بیت‌کوین در قیمت ۵۹ هزار دلار توسط شرکت مایکرو استراتژی است. نکته آن است که این شرکت، ریسک خرید در محدوده ۵۹ هزار دلاری را پذیرفته که خود نمایانگر آن است که احتمال رشد بیشتر قیمت بیت‌کوین تا ارقام بالاتر را می‌دهد. این شرکت در مجموع صاحب حدودا ۹۱ هزار بیت‌کوین است. میزان سرمایه‌گذاری این شرکت مبلغ ۲.۲۳ میلیون دلار بوده که هم‌اکنون ۵.۳ میلیون دلار می‌ارزد.

بیت‌کوین در ایستگاه ۵۸ هزار دلاری

این در حالی است که بررسی چارت قیمتی امروز بیت‌کوین نشان می‌دهد بیت‌کوین در میان‌مدت در یک کانال صعودی در حال نوسان است و همانطور که پیش‌بینی می‌شد بعد از برخورد با سطح حمایتی در محدوده ۵۶ هزار دلار، برگشت ضعیفی داشت. این رمزارز در کوتاه‌مدت در یک مثلث در حال نوسان است و دو مقاومت مهم در محدوده ۵۹ تا ۶۲ هزار دلار پیش رو دارد. درصورت شکست این مقاومت‌ها می‌توان انتظار داشت که بیت‌کوین در کوتاه‌مدت هم، وارد روند صعودی شود و هدف قیمتی حدودا ۷۷ هزار دلار را دنبال کند.

نمودار بیتکوین در تایم فریم ۴ ساعته 2021.04.06

در همین رابطه بخوانید:

پیش‌بینی تکنیکال قیمت بیت‌کوین

پیش‌بینی جی‌پی‌مورگان از قیمت بیت‌کوین

آلت‌کوین‌ها در مسیر صعودی سنگین

اخبار مرتبط
💬 نظرات
برای نظر دادن وارد شوید
هنوز نظری داده نشده است، شما اولین نفر باشید...
پربازدیدهای اخیر
تازه‌ترین‌ها
پیشنهاد سردبیر